Prekių katalogas

CARELIKA Alginatinė kaukė akių kontūrui, 10g

 • CARELIKA Alginatinė kaukė akių kontūrui, 10g

  Kodas: CPECM010
 • Kaukės sudėtyje yra ryžių pudros, kuri kartu su alginatu sudaro švelnią plėvelę ant odos ir pagerina pavargusios odos išvaizdą.

  Jūrinis kolagenas minkština odą ir lygina raukšles, mažina patinimą aplink akis. Rožių eterinis aliejus minkština ir drėkina, skatina ląstelių atsinaujinimą. Hialurono rūgštis užtikrina ilgalaikį drėkinimą, išlygina gilias ir smulkias raukšles. 

  Naudojimas:

  • 10 g miltelių užpilkite 30 ml vandens. Greitai sumaišykite vandenį su milteliais, kol susidarys vienalytė ir lygi pasta.
  • Pastą iš karto užtepkite ant akių kontūro srities. Palikite 15 minučių.
  • Nuimkite paakių kaukes.

  AKTYVŪS INGREDIENTAI:


  ROŽIŲ ALIEJUS - Skatina odos ląstelių atsinaujinimą, išlygina smulkias mimikos ir amžiaus raukšles. Apsaugo nuo pigmentinių dėmių atsiradimo, tonizuoja odą ir daro ją elastingesnę. Odos būklė gerėja.

  RYŽIŲ BALTYMAI: Maitina ir drėkina odą, taip pat turi minkštinančių ir raminančių savybių.

  HIALURONO RŪGŠTIS - Hialurono rūgštį natūraliai gamina mūsų organizmas. Jis veikia kaip drėgmės rezervuaras. Pagrindinė jo funkcija yra išlaikyti vandenį, kad jūsų audiniai būtų drėgni. Formulėje yra tris kartus didesnė koncentracija nei būtina efektyviam lygiui.

  JŪRINIS KOLAGENAS -  Išlygina raukšles ir odos reljefą, didina odos elastingumą ir ląstelių atsinaujinimą. Jis turi giliai drėkinantį ir regeneruojantį poveikį.

  ALGINATAS -  Išgaunamas iš rudųjų jūros dumblių. Jis turi stiprų liftingo poveikį ir drėkina, maitina, lygina ir drenuoja. Alginatas mažina patinimą ir gaivina odą. 

   

  INGRIDIENTAI

  Diatomitinė žemė, alginas, kalcio sulfatas, glicerilo krakmolas, bentonitas, tetranatrio pirofosfatas, hidrolizuotas kolagenas, ci 74160, Rosa damascena gėlių aliejus, citronellolis, geraniolis