Prekių katalogas

BAZALTO AKMENYS: KOKIĄ NAUDĄ JIE TEIKIA?

BAZALTO AKMENYS: KOKIĄ NAUDĄ JIE TEIKIA?

 Terapija karštais Bazalto akmenimis ypač populiarus procedūrų tipas grožio salonuose ir SPA centruose. Tai unikalus būdas išsaugoti puikią savijautą ir viso kūno grožį. Bazaltas yra labiausiai paplitusi magminė uoliena Žemėje. Dėl savo lygaus, glotnaus paviršiaus ypač rekomenduojamas karštų akmenų terapijos.

 

Kokią naudą suteikia Bazalto akmenų terapija?
Bazalto akmenų terapija rekomenduojama tiems, kas skundžiasi nugaros skausmais ir nuolat šąlančiomis galūnėmis, nes jie suaktyvina ląstelių medžiagų apytaką. Specialistų teigimu, net jei žmogus neturi jokių nusiskundimų Bazalto akmenis galima naudoti kaip terapinę priemonę siekiant atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti stresą ir atgauti jėgas.

 

Ar tai saugu?
Bazalto akmenims kaitinti naudojama speciali įranga – Bazalto akmenų šildytuvas. Tai ypač saugus prietaisas, kuris pakelia akmens temperatūrą iki saugios ir užtikrina malonią procedūrą. Nereikia bijoti, kad akmenys nudegins odą ar paliks įspaudus. Bazalto unikalios savybės leidžia jausti malonią šilumą, o akmenys nėra sunkūs, ir dedami tik ant tų vietų, kurios yra saugios. Patyrę specialistai žino žmogaus anatomijos subtilybes, todėl akmenys tikslingai dedami ten, kur šiluma stimuliuoja svarbiausius kūno taškus.

 

Kiek laiko trunka karštų akmenų terapija?
Terapija Bazalto akmenimis trunka įvairiai. Viskas priklauso nuo to, kokiu tikslu ji atliekama: viso kūno masažas trunka 110-120 min.; veido masažas 40-50 min.; nugaros masažas 60-75 min.; veido srities masažas 40-50 min. Terapiją karštais Bazalto akmenimis galima atlikti kartą per savaitę, arba du kartus per mėnesį.