Prekių katalogas

Adatinis volelis DERMA ROLLER mezoterapijos procedūroms 0,5mm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 104817
  Kaina 1390
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 14:00 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €2.99 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 10 - 15 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 10 - 15 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Adatinis volelis DERMA ROLLER mezoterapijos procedūroms

   Adatinis volelis turi 192 titano adatas. 

  Volelio adatos pagamintos iš titano.  Adatiniai voleliai gali būti naudojami veido ir kūno procedūroms atlikti. Įvairaus diametro adatinių volelių galvutės turi skirtingą adatų skaičių, tai yra pritaikyta tokioms sritims, kaip akių kontūro zona, veido sritis ar kūno plotas.

  Procedūrų metu oda yra perforuojama tankiais dūriais, sukuriami mikro kanalėliai, kuriais naudojamos mezoterapinės medžiagos geriau pasiekia gilesnius odos sluoksnius.
  Be procedūrų metu įvedamų mezoterapinių medžiagų, adatinis volelis atlieka kitas svarbias funkcijas: suaktyvinta odos regeneracija, atnaujina epidermio sluoksnį, taip pat pagerėja odos spalva. Pagerėja odos elastingumas ir stangrumas, sumažėja raukšlių gylis, efektyviai koreguojami randai ir strijos.

  Adatiniai voleliai yra skirtingo ilgio adatėlėmis, o tai lemia procedūrų intensyvumą, jie pasieka skirtingus odos sluoksnius ir sprendžia skirtingas estetines odos problemas.

  RoHS dažnai vadinamas "bešvinės gamybos direktyva", bet ji riboja šių šešių medžiagų naudojimą:
  Švino (Pb)
  Gyvsidabrio (Hg)
  Kadmio (Cd)
  Heksavalentinio chromo (Cr6+)
  Polibrominuotų bifenolių (PBB)
  Polibrominuotų bifenolių eterių (PBDE)