Prekių katalogas

5 SVARBIAUSI ĮPROČIAI SKIRTI JŪSŲ GROŽIUI

5 SVARBIAUSI ĮPROČIAI SKIRTI JŪSŲ GROŽIUI

  Kava ir vanduo

Jei mėgstate kavą ir dažnai ją geriate – alinate savo organizmą. Įpraskite išgerti bent vieną stiklinę vandens – geriausia būtų dvi – iškarto po kavos. Taip atstatysite vandens pusiausvyrą savo organizme ir nealinsite jo.

 

Bent vienas obuolys per dieną

Jei esate iš tų žmonių, kurie renkasi saldžius pyragėlius, o ne vaisius ir daržoves, rizikuojate turėti sveikatos problemų. Taisyklė labai paprasta – eidami į darbą įsimeskite į rankinę vieną obuolį, arba turėkite kelis savo stalčiuje. Kai jausite alkį, suvalgykite jį, taip gausite bent šiek tiek vitaminų.

 

Išdžiovinti plaukai

Niekada neikite į lauką šlapiais plaukais. Nesvarbu ar tai vasara ir saulėta kaitri diena, ar žvarbus viduržiemis. Vėjas ypač kenkia plaukams ir juos sausina. Leiskite jiems išdžiūti savaime arba naudokite džiovintuvą.

 

10 minučių poilsio

Visi mes skubame, bėgame... nespėjame. Tokį gyvenimo ritmą diktuoja šis laikmetis. Bent 10 minučių per dieną visiškai nieko neveikite. Tiesiog atsisėskite ir pažiūrėkite pro langą. Net galite nusistatyti žadintuvą. Stebėkite kaip juda praeiviai, automobiliai, kokie medžiai auga ir kaip jie keičia savo pavidalą. Taip „išvalysite galvą“ ir pailsėsite.

 

Kremas po vandens procedūrų

Jeigu norite, kad Jūsų oda išliktų elastinga ir šviesi, kiekvieną kartą išsimaudę vonioje naudokite kremą-balzamą. Taip pat nepamirškite specialaus kremo veidui, rankoms ir pėdoms. Išsimaudžius nuplaunamas apsauginis odos sluoksnis, todėl būtina ją pamaitinti.