Prekių katalogas

5 PATARIMAI, KURIE PADĖS PUOSELĖTI PLAUKUS

5 PATARIMAI, KURIE PADĖS PUOSELĖTI PLAUKUS

 Šukos, šepečiai.

Būtina pasirinkti tinkamas šukas ar šepetį, kuris nepeš plaukų, o švelniai juos iššukuos. Dažnai moterys pasirenka per daug tankias šukas, kurios plaukus suvelia. Jeigu turite ilgus plaukus patartina naudoti dvejas šukas, vienas retas, o kitas tankias. Retomis pašalinsite kaltūnus ir atskirsite sušokusias sruogas.

 

Šukavimas.

Visada prieš plaunant plaukus būtina juos gerai iššukuoti. Taip atsikratysite priemonių likučių ir panaikinsite susivėlusius kuokštukus. Jei prieš plovimą nešukuosite, plaukai dar labiau susivels ir tada jų išpešite daug daugiau.

 

Priemonės.

Neeksperimentuokite. Atraskite savo plaukams tinkančias priemones ir jas naudokite. Geras šampūnas, balzamas ir kaukė yra būtini, nesvarbu kokio ilgio plaukus turite. Bėgant metams keičiasi ir pats plaukas. Cheminių priemonių naudojimas, vitaminų trūkumas, aplinkos poveikis – visa tai sausina plaukus. Todėl renkantis priemones atkreipkite dėmesį ar jos sugebės atkurti drėgmę ir ją išlaikyti.

 

Plovimas.

Plaukus galima plauti ne aukštesnėje nei +37C temperatūroje. Todėl net jei maudantis vonioje mėgstate karštą vandenį, plaukų plovimui ir skalavimui rinkitės šiek tiek vėsesnį. Svarbu nepamiršti, jog šampūną būtina labai gerai išskalauti, o balzamą arba kaukę palaikyti ne mažiau nei 10 min. Jeigu išteptus kauke plaukus laikysite trumpiau, plaukai taps švelnūs ir glotnūs, tačiau nepamaitinti.

 

Džiovinimas.

Išplautus plaukus švelniai nusausinkite. Jeigu yra galimybė leiskite jiems išdžiūti natūraliai ir tik tada

naudokite chemines plaukų formavimo priemones. Jei skubate, nepamirškite, kad sausas džiovinimas sausina plaukus, todėl prieš tai būtina juos apipurkšti arba ištrinti specialiomis drėkinančiomis priemonėmis.