Prekių katalogas

5 NAUJI ĮPROČIAI JŪSŲ GROŽIUI

 1. Visada kelkitės vienodu metu.
Net savaitgalį po triukšmingo vakarėlio pasistenkite nubusti iki pietų ir pradėti naują dieną. Nepastovus miego pasiskirstymas kenkia Jūsų organizmui ir grožiui.

 

2. Minutė mankštos.
Jeigu esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta ryte mankštintis – nekankinkite savęs, tačiau galite atlikti kai ką naudingo. Nuskambėjus žadintuvui, pirmiausia, atsisėskite ant lovos krašto, tada atsistokite, iškelkite rankas į viršų ir pasitempkite. Lėtai lenkitės į priekį nuleisdami rankas iki žemės. Jūsų kūnas nubudo.

 

3. Pirma arbata, o tada kava.
Prieš einant į vonią užsiplikykite puodelį žalios arbatos. Ji geriau tonizuoja, nei kava. Galbūt nespėsite išgerti jos visos, tačiau keli gurkšniai tikrai atgaivins. Na, o kavą palikite darbo pradžiai.

 

4. Vėsus vanduo.
Ryte veidą nuplaukite vėsiu vandeniu. Ne lediniu, o tiesiog vėsiu, kuris maloniai atgaivins ir padės atmerkti akis. Kad greičiau nubustumėte, galite drėgna ranka perbraukti ir kaklą, tai taip pat padeda išsklaidyti miegus.

 

5. Šypsena.
Net jei keltis buvo išties sunku ir laukia įtemta darbo diena – nusišypsokite. Prieš einant pro duris pažvelkite į veidrodį ir padovanokite sau šypseną.