Prekių katalogas

5 NAGŲ LAKAVIMO TAISYKLĖS

5 NAGŲ LAKAVIMO TAISYKLĖS

 Saugus nagų lako valiklis.

Prieš nagų lakavimą būtina nuvalyti nago paviršių. Negalima palikti net menkiausių lako likučių. Tam patariama naudoti beacetonį nagų lako valiklį. Jis nepažeidžia nago paviršiaus ir švelniau nuvalo seną laką. Nagus valikliu reikia nuvalyti net ir tada, jei jie nebuvo nulakuoti. Tokiu būdu pašalinsite riebalinį sluoksnį ir nešvarumus.

 

Lygus nago paviršius.
Jeigu norite tobulai nulakuoti nagus, pirmiausia nupoliruokite nago paviršių. Kiekviena duobelė ar įtrūkimas bus aiškiai matomas, kai nagą padengsite spalva.

 

Nagų lako gruntas.
Prieš lakuodami nagus užtepkite vieną sluoksnį nagų lako grunto. Jis sutvirtina paviršių ir nagų lakas ilgiau išlieka nenutrupėjęs.

 

Kokybiškas nagų lakas.
Nenaudokite pigių ir nekokybiškų nagų lakų. Šios priemonės savo sudėtimi yra kenksmingos ir neigiamai veikia nago paviršių. Geriau įsigykite vieną ar du kokybiškus, gal šiek tiek brangesnius, nagų lakus, nei daugybę pigių. Kokybiškas lakas gražiai padengia nago paviršių ir nenutrupa.

 

Lakavimas.
Nepamirškite, jog du ploni nagų lako sluoksniai yra daug geriau, nei vienas storas. Taip pat nulakavę nagus leiskite jiems nudžiūti. Jeigu neturite specialios įrangos, tiesiog 10-15 min. pasėdėkite ramiai ir nelieskite jokių daiktų, nagų lakas nudžius ir atrodys tobulai!