Prekių katalogas

4 PRIEŽASTYS KODĖL VERTA RINKTIS GELINĮ NAGŲ LAKAVIMĄ

Gražūs ir nepriekaištingi nagai – kiekvienos merginos, ar moters svajonė, tačiau tokiais pasigirti gali ne kiekviena. Geriausias būdas išlaikyti tvarkingus nagus – gelinis lakavimas, kuris dažniau dar vadinamas ilgalaikiu lakavimu. Šiadien norime pasidalinti gelinio lakavimo privalumais.

Padeda sutaupyti laiką. Neveltui gelinis lakavimas vadinamas ilgalaikiu, nes atlikus tokią procedūrą Jūs dvi arba tris savaites galėsite negalvoti apie nagus. Nagų lakavimo procedūros dažnumas priklauso nuo nago augimo greičio. Jeigu Jūsų nagai auga greitai – lakavimo procedūrą reikėtų atlikti kas dvi savaites, o jeigu lėčiau galima ir kas tris savaites. Pati procedūra trunka apie 30 – 40 min.

 

Tvirtesni nagai. Išsirinkus kokybišką nagų laką Jūs sustiprinsite nagus ir leisite jiems kvėpuoti. Drąsiai galėsite atlikti įvairius darbus, nes nagai netrūkinės ir nesilupinės. Lakavimas atliekamas kaip ir su paprastu nagų laku, tačiau džiovinimo procesas atliekamas su LED lempa per 30 sekundžių arba per dvi minutes su UV lempa.

 

Platus spalvų pasirinkimas. Gelinių lakų pasirinkimas labai didelis. Galima atlikti įvairių lakavimų: nuo klasikinio vienos spalvos lakavimo iki prancūziško manikiūro, kadangi gelis yra skaidrus. Tokiu laku padengtas lakas suteikia blizgesio efektą, kuris atkreips aplinkinių dėmesį į Jūsų nagus, o dekoravimo galimybių daug, kaip ir atliekant manikiūrą su paprastu laku.

 

Kaina. Naudojant įprastą nagų laką Jūs priversta nagus atnaujinti bent kas 3 – 4 dienas, nes neatnaujinus lako ilgiau jis pradeda atsilupinėti. Procedūros trukmė apie 10 – 15 min., o per mėnesį Jūs savo nagams skirti turite daugiau nei 3 valandas. Pasirinkus ilgalaikį lakavimą Jūs ne tik sutaupysite savo brangų laiką, bet ir pinigus. Nebereikės galvoti apie nagų lakus, tiesiog ilgiau grožėsitės tvarkingais nagais.