Prekių katalogas

4 FAKTAI APIE GYDOMĄJĮ PURVĄ

 Gydomojo purvo nauda.
Gydomasis purvas – tai unikali gamtos dovana mūsų kūnui. Jis yra natūraliai praturtintas įvairiomis medžiagomis, kurios maitina odą ir suteikia jai elastingumo, pašalinamos negyvos ląstelės, suaktyvinama kraujo apytaka. Gydomojo purvo procedūros skiriamos ir medicinos tikslais: sergant lėtiniu artritu, radikulitu, gimdos uždegimu, odos ligomis; atsiradus raumenų ir raiščių pažeidimams; po stuburo diskų pašalinimo operacijų ir t.t.


Svarbi medžiaga – Sapropelis.
Gydomieji purvai yra skirtingi. Purvai, kuriuose pagrindinė sudedamoji medžiaga yra Sapropelis neturi toksinių medžiagų, neužteršta sunkiaisiais metalais ir radionuklidais. Atlikti tyrimai parodė, kad sapropelis net 20 kartų sumažina radionuklidų patekimą į augalus ir todėl tinka balneologijai, gydymo tikslams, kosmetikai.


Gydomojo purvo naudojimas.
Gydomasis purvas naudojamas įvairioms formomis: purvo aplikacijos; purvo vonios; dantenų aplikacijos; ginekologiniai ir rektaliniai purvo tamponai; elektropurvas. Visos procedūros atliekamos grožio salonuose, SPA centruose ar medicinos įstaigose, prižiūrint specialistams.


Gydomojo purvo naudojimas namuose.
Tarp kosmetikos priemonių naudojamų namuose turėtų atsirasti ir gydomasis purvas. Patartina vieną kartą per savaitę palepinti savo kūną šia nuostabia procedūra. Nedidelį gydomojo purvo kiekį pašildykite tarp delnų ir plonu sluoksniu tepkite ant drėgnos odos. Pabūkite 10-15 min. ir nuplaukite. Taip pat galite tepti ant veido kaip kaukę ir palaikius 10 min. nuskalauti kambario temperatūros vandeniu.