Prekių katalogas

2015 METŲ GROŽIO TENDENCIJOS

 Tegyvuoja natūralumas.
Ko gero, šiais metais ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje grįžta natūralaus grožio kultas. Pamirštamos „barbiškos figūros“ ir dirbtinis įdegis. Specialistai pataria rinktis natūralias priemones, kurios šiek tiek paryškina veido bruožus, bet ne padengia odos nauju atspalviu.

 

„Dūminis makiažas“ – tik vakarui.

Padūmavusių akių žvilgsnis, kuris visus madų fotografus ir grožio ekspertus „vedė iš proto“ 2013-2014 metais, palieka didžiąją sceną. Šį paslaptingą makiažą patariama rinktis vakarui, prie išties puošnios vakarinės suknios. Dienos ar žaismingo vakarėlio metu vengti šio įvaizdžio.

 

Garsus „Ne“ dirbtinėms blakstienoms.
Ilgos, tankios ir nuolat verčiančios prisimerkti blakstienos – jau praeitis. Visažistai pataria jas ilgam padėti į stalčių, o vietoj jų įsigyti kokybišką tušą, kuris pagyvins Jūsų žvilgsnį.

 

„Nepiešime“ antakių.
2014 metais buvo ypač populiarūs ryškūs, platūs ir žinoma, vienodi antakiai. Tobulai veido formą išryškinantys kontūrai tarsi žymėjo ribas. Tačiau specialistai tikina, kad tokį įvaizdį teks palikti fotosesijoms. Gatvėse turėtume pastebėti daugiau natūralių antakių šalininkių, kurios nenaudos jokių priemonių, arba tik lengvą brūkštelėjimą pieštuku.

 

Tvarkingi, o svarbiausia, trumpi nagai.
Mados pasaulio virtuozai pažymi, kad ilgi ir ryškūs nagai – praeitis. Tačiau nereikia „pulti“ į kitą kraštutinumą t.y. visiškai nukirpti rankų nagus. 2015 metais patariama turėti „praktišką“ nagų ilgį, kuris neatrodys iššaukiančiai darbo aplinkoje, tačiau ir nebus blankus triukšmingame vakarėlyje.