Prekių katalogas

10 ETERINIO ALIEJAUS NAUDOJIMO TAISYKLIŲ

10 ETERINIO ALIEJAUS NAUDOJIMO TAISYKLIŲ

 1. Rinkitės natūralius eterinius aliejus. Jie yra brangesni negu tie, kuriuose galima rasti sintetinių priemaišų. Visada perskaitykite sudėtį, kad įsitikintute, kokį produktą perkate.


2. Jei išbandote naują eterinį aliejų – atlikite 12 valandų jautrumo testą. Užlašinkite kelis lašus ant riešo ir įtrinkite. Jei per 12 valandų nepastebėsite paraudimo, nejausite perštėjimo ar niežėjimo – šį produktą galite naudoti.


3. Nesirinkite nemaloniai kvepiančio aliejaus. Jei kvapas nepatiko, tai aiškus ženklas, kad šis aliejus Jums netinka.


4. Eterinių aliejų nepatartina naudoti nėščioms ir kūdikius maitinančioms moterims.


5. Vonios procedūroms naudojami 5-7 lašai Jūsų mėgstamo eterinio aliejaus.


6. Kūno procedūroms naudokite po 2-3 lašelius sumaišytus su Jums patinkančiu kūno balzamu. Tuomet Jūsų oda ne tik suminkštės, bet ir įgaus malonų kvapą.


7. Masažui naudokite 5-7 lašus, tačiau juos sumaišykite su neutraliu kūno aliejumi (tinka ir vaikams skirti aliejai). Santykis – 20 mg su 6 lašais eterinio aliejaus.


8. Patalpų „gaivinimui“ naudokite specialius prietaisus į kuriuos pilamas eterinis aliejus, arba nedidelį stiklinį indelį su vandeniu, į kurį įlašinsite 2-3 lašus. Nedarykite klaidos supildami visą eterinį aliejų į nedidelį indą ir palikdami patalpoje. Kvapas bus labai intensyvus ir galite pajusti galvos skausmą.


9. Naudokite eterinį aliejų valydami grindis, tada jos gaiviai kvepės. Įlašinkite 3-4 lašus į kibirą su vandeniu ir išmaišykite..


10. Prieš naudodami eterinį aliejų būtinai perskaitykite informacinį lapelį. Jis gali neigiamai reaguoti su tam tikrais komponentais, kurių būna kremuose ar aplinkoje.