Prekių katalogas

10 BLAKSTIENŲ TUŠO NAUDOJIMO TAISYKLIŲ

 1. Rinkitės žinomų kompanijų produktus. Nebrangūs blakstienų tušai ne tik greitai nutrupa, bet ir kenkia plaukeliams, kurie ilgainiui gali pradėti kristi.


2. Prieš perkant tušą – išbandykite. Nėra vieno blakstienų tušo, kuris tiktų visoms moterims. Juk vienos turi vešlesnes blakstienas, kitos ilgesnes. Išbandykite kelis produktus, o svarbiausia, šepetėlius, ir atraskite patogiausią.


3. Nepalikite atsukto buteliuko, nes tušas greitai sudžius. Taip pat uždarykite jį sukamaisiais judesiais, tada išstumsite orą ir ilgiau džiaugsitės geru produktu.


4. Dažykitės gerai apšviestoje vietoje. Tai padės pastebėti ir tolygiai padengti net mažiausius plaukelius.


5. Jei norite, kad blakstienos atrodytų natūraliai – dažykite tik pačius galiukus. Taip pat nesirinkite ryškios spalvos blakstienų tušo.


6. Dažykite blakstienas iš abiejų pusių. Švelniai perbraukite blakstienas iš viršaus žemyn, o tik tada įprastai – nuo apačios į viršų. Taip blakstienos bus tobulai padengtos tušu.


7. Blakstienos dažomos visada tolygiai, pradedant nuo išorinio akies krašto, kol padengiamos visos. Niekada nepradėkite dažyti nuo centro.


8. Apatines blakstienas taip pat reikia dažyti, tačiau tai padarykite vieną kartą. Apatinių blakstienų plaukeliai yra trumpesnis, nei viršutinių, todėl neapsunkinkite jų.


9. Jeigu norite ryškių blakstienų dažykite jas tušu du kartus. Tačiau nepamirškite po pirmo dažymo šiek tiek palaukti. Kitu atveju tušas sulipins plaukelius.


10. Jeigu mėgstate naudoti daug blakstienų tušo ir jis ilgainiui sulipina plaukelius – visada turėkite specialias šukutes.