Prekių katalogas

VISADA MADINGOS MAŽOS GUDRYBĖS

VISADA MADINGOS MAŽOS GUDRYBĖS

 Ilgos blakstienos
Visais laikais ilgos juodos blakstienos buvo „ant bangos“. Tiesa, paskutiniais metais ypač išpopuliarėjo dirbtinės priklijuojamos arba priauginamos blakstienos. Tačiau reikia pripažinti, kad jos niekada nebus toks grožio simbolis kaip paprastos blakstienos. Vienintelis „leistinas“ patobulinimas – blakstienų tušas, kuris atskiria ir užriečia plaukelius.


Raudonos lūpos
Natūralios, šiek tie paryškintos ir nebūtinai apvestos pieštuku lūpos, visada buvo moteriškumo simbolis. O jei dar jas puošia šypsena, tada žavesys išliks ilgam. Tiesa, kiekvienas metų laikas „diktuoja“ atspalvius, tačiau rožės raudonumas išliks madingas visada.


Veido kontūravimas
Nors pastarasis jau ne tos madingas, kaip buvo prieš metus, tačiau vis dar išlieka neatsiejama detale norint sukurti tobulą įvaizdį. Veido kontūravimas buvo madingas visada, tačiau kaskart buvo ryškinamos skirtingos veido detalės – skruostikauliai, kaklas, nosis, akys. Todėl jei norite išlikti madinga, ir toliau naudokite veido kontūravimą skruostams.


Sveika odos išvaizda
Tai tikras „trendas“. Galite būti nepasidažiusi blakstienų ar lūpų, tačiau pasirūpinkite, kad veidas būtų padengtas plonu kreminės pudros sluoksniu, kuris užmaskuos nelygumus ir suteiks natūralų atspalvį.