Prekių katalogas

Verana Kojų kremas-sviestas GINTARAS, 450g

 • Verana Kojų kremas-sviestas GINTARAS, 450g

  Kodas: 62102
 • Pėdų kremo sviestas Verana Professional „Amber“ sukurtas profesionaliai prižiūrėti pėdų, kulnų, pirštų ir blauzdų odą, taip pat pedikiūro procedūroms ir įvairioms SPA procedūroms, skirtoms pėdų priežiūrai.

  Unikalus pėdų kremo sviesto komponentas yra 100% natūralus gintaras, kuriame nėra jokių priemaišų, gintaro miltelių pavidalu.

  Gintaras daugiausia sudarytas iš anglies, vandenilio, azoto ir deguonies atomų. Gintare nustatyta daugiau nei 40 cheminių junginių, jame yra vienas iš D3 vitaminų (gintaro rūgštis), kuri yra biostimuliatorius. 

  Be gintaro, pėdų kreme - svieste yra: rapsų aliejus, kokosų aliejus, palmių branduolių aliejus, bičių vaškas, kukurūzų aliejus, taukmedžio sviestas, ricinos aliejus, vynuogių sėklų aliejus, tokoferolis (natūralus vitaminas E).

  Bičių vaškas kartu su gintaru ir septynių rūšių natūraliais aliejais drėkina, maitina ir minkština kojų odą, padeda pašalinti kukurūzus ir nuospaudas, skatina kraujotaką, gerina kraujagyslių būklę ir aktyviai regeneruoja odos ląsteles. Kreminis sviestas skatina pažeistų audinių regeneraciją, energingai maitina odos ląsteles, padeda odai atkurti jos stangrumą ir elastingumą, atjaunina kojų odą, lėtina odos ląstelių senėjimo procesus, stiprina ir maitina nagų plokštelę, pašalina smulkias raukšles, atkuria pėdų odą, padeda pašalinti įtrūkimus ant kulnų, padaro kojų ir kulnų odą stangrią, minkštą ir lygią.
  Gaivus jūros bangos kvapas ramina ir atpalaiduoja, padeda sumažinti stresą ir atkurti nervų sistemą, suteikia energijos ir pagerina nuotaiką.

  Rekomenduojama naudoti pėdų ir kulnų odai atjauninti ir senėjimui stabdyti, taip pat pėdų odai prižiūrėti atliekant pedikiūrą ir SPA procedūras pėdų priežiūrai.

  Vidutinis pėdų kremo sviesto suvartojimas yra nuo 7 iki 10 gramų vienai procedūrai.

  Laikyti ( + 5 ºC / + 20 ºC) Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir vandens.

  Natūrali kosmetika!