Valiuta:

Prekių katalogas

 • Vaško šildytuvas TIN AM-220, juodas

  Kodas: 143095
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Vaško šildytuvas TIN AM-220, juodas

  Profesionalus vaško šildytuvas su termostatu ir temperatūros ekranu bei galimybe dirbti dviem režimais. Tinka visų tipų depiliaciniams vaškams skardinėje, kietajam vaškui, dražė (prie šildytuvo pritvirtintas kibirėlis, kuriame galima lydyti kietąjį ar perlinį vašką).

  1) Pirmasis darbo režimas yra rankinis šildymas. Tai reiškia, kad po paleidimo temperatūra pagal nutylėjimą yra 90. Galite paspausti mygtukus „Aukštyn“ ir „Žemyn“, kad nustatytumėte reikiamą šildymo temperatūrą. Reguliavimo diapazonas yra nuo 45 ℃ iki 125 ℃. Šiuo režimu dega visų mygtukų lemputės ir galima valdyti visas funkcijas.

  2) Antrasis veikimo režimas yra 40 minučių greitas automatinis šildymo režimas. Šis režimas tinka vaško pupelėms šildyti. Įjungus rankinį šildymo režimą, trumpai paspauskite mygtuką „Nuolatinis“, kad perjungtumėte į automatinį režimą. Šiuo režimu įrenginys automatiškai įkaista iki 125 ℃ 40 minučių ir tada persijungia į 90 ℃ pastovios temperatūros šildymą. Kai ekrane rodoma 90 ℃, prietaisas du kartus pypsi, pranešdamas, kad jo temperatūra yra nustatyta.

   

  Techniniai duomenys:

  Galia: 100 W
  Įtampa: 220V-240V (60Hz)
  Talpa: 400 ml
  Temperatūra: 45 - 125 laipsniai C.

  Pastaba:
  * Nešildykite be vaško. Nenardinkite į vandenį.
  * Įsitikinkite, kad jūsų naudojama įtampa atitinka prietaisą
  * Nerekomenduojama naudoti ant odos, kurioje yra alergija, randų ar spuogų.
  * Prieš naudodami patikrinkite, ar vaško temperatūra tinka odai
  * Prieš valydami atjunkite maitinimą

   

  ATSISIŲSTI INSTRUKCIJĄ