Prekių katalogas

Vandens dermabrazijos aparatas (5 funkcijos) YOSHIDA LOTOS 5 in 1

 • Vandens dermabrazijos aparatas (5 funkcijos) YOSHIDA LOTOS 5 in 1

  Kodas: 124624
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 9 d. d.
  Skaičiuojama...
 •  „Yoshida“ yra novatoriškas prietaisas, sujungiantis efektyviausias odos atgaivinimo technologijas.

  Į prietaisą įeina:

  • veido šveitimas vandeniliu
  • veido šveitimas vandeniu
  • įpurškimo procedūra
  • ultragarsas
  • Radio bangos
  • šiltas/šaltas antgalis

  Vandenilio šveitimas

  Naudojant vandens hidrinimo technologiją, galima ne tik išvalyti, bet ir atitolinti senėjimo procesus. Papildoma vandenilio molekulė sulaiko laisvas deguonies molekules (laisvuosius radikalus) ant odos paviršiaus ir jungiasi į odai ir kūnui nekenksmingą vandens molekulę. Šį gydymą atliekant nuosekliai, gaunamas įspūdingas atjauninimo ir apšvietimo efektas. Specialių patarimų dėka valomasis poveikis yra labai tikslus, o gydymą galima atlikti net ir švelniai ir jautriai odai. Tai tikra revoliucija kosmetikos rinkoje.

  Šveitimas vandeniu

  Jei įrenginyje neįjungsite vandens hidrinimo parinkties, galite odą šveisti vandeniu naudodami siurbimo funkciją. Rekomenduojama naudoti mineralinį vandenį. Valymas yra kruopštus, higieniškas būdas pašalinti negyvas odos ląsteles.

  Įpurškimas

  Purškimo funkcija leidžia labai higieniškai ir patogiai patepti odą veikliosiomis medžiagomis. Šios funkcijos dėka preparatas bus naudojamas tolygiai ir tinkamu kiekiu.

  Ultragarsas

  Kitame etape naudojame aukšto dažnio ultragarsą. Prietaisas kontroliuoja veikliosios medžiagos injekcijos į odą kiekį ir gylį. Ultragarsai pagerina odos drėkinimą, maitinimą ir regeneraciją. Preparatai pasiekia gilius epidermio sluoksnius, o tai apsaugo nuo veikliųjų medžiagų lakumo.

  Radio bangos

  Naudojant radijo bangas, odoje atsiranda endogeninė šiluma, kolageno ir elastino skaidulos pašildomos iki 45–57 laipsnių šilumos. Dėl to skaidulos sutrumpėja, o tai suteikia neoperacinį odos stangrinimo (lifting) efektą. Radijo bangos stimuliuoja fibroblastų augimą, todėl oda sustorėja ir sumažėja eritemos matomumo problema. Galima pasirinkti trijų tipų bangas ir skirtingą antgalio galią.

  Antgalis -  šilta/šalta

  Technologija, naudojanti temperatūros pokyčius. Nustatymo parinktyje pasirenkite aušinimą arba šildymą. Karšto antgalio temperatūros diapazonas yra 40–55 laipsniai Celsijaus, šalto antgalio temperatūros diapazonas yra 15–20 laipsnių Celsijaus. Karštas ir šaltas plaktukas skatina odą geriau funkcionuoti, gerina jos būklę ir skatina kraujagyslių darbą. Tai leidžia sumažinti eritemos problemas, sukietinti kraujagysles, atvėsinti odą po stiprių stimuliuojančių procedūrų arba gydymo pradžioje, išplėsti poras ir sušildyti audinį naudojant minkštinančias kaukes.


  Visų įrenginyje esančių technologijų derinys leidžia visapusiškai atgaivinti odą ir pasiekti įspūdingus efektus po procedūros.

  Techniniai prietaiso duomenys:

  • Nominali įtampa / kintama energija 100–120 V, 220–240 V kintama įtampa
  • Darbinis dažnis 50 / 60Hz
  • Nominali galia 190W
  • Matmenys (LXWXH) 54,5 * 121
  • Svoris 50 kg 

  *Užsakant prekes sverenčias daugiau nei 30 kg imamas papildomas baldų užnešimo mokestis (pristatymo metu, prekės užnešimas į tam tikrą vietą, aukštą ir t.t.)