Geliniai nagų lakai

 • Beautyfor siūlo platų gelinių nagų lakų pasirinkimą. Geliniai nagų lakai – viena populiariausių Beautyfor prekių kategorijų. Geliniai lakai – tikras išsigelbėjimas skubančioms ir laiko neturinčioms moterims, norinčioms turėti prižiūrėtus ir tvarkingus nagus. Gelis nagams – nėra brangi priemonė, todėl šiandien moterys vis dažniau renkasi gelinio lakavimo sistemą. Geliniai nagų lakai ne tik puošia, tačiau ir stiprina nagus. Taip pat geliniai nagų lakai džiūsta žymiai greičiau nei įprastas lakas nagams.

  Šiuo metu Beautyfor dirba su visame pasaulyje žinomų prekės ženklu, kuris tiekia kokybiškus klasikinius – keramikinius nagų lakus bei ilgalaikius lakus. Beautyfor perkamiausi ir klientų pamėgti – geliniai lakai pasižymi ilgu atsparumu ir išsilaiko iki trijų savaičių. Geliniai lakai lengvai ir tolygiai padengia nago plokštelę. Pagrindinis gelinių nagų lakų ir klasikinių nagų lakų skirtumas, kad geliniai lakai stingsta UV šviesoje per ypatingai greitą laiką, kuomet klasikinis lakas stingsta žymiai lėčiau, tačiau jam nereikia jokios specialios džiovinimo priemonės, išskyrus viršutinį sluoksnį, kuris naudojamas kaip papildoma lako apsauga, o dažnai kaip lako džiovinimo procesą pagreitinanti priemonė.

   


  Gelinio lakavimo procedūra

  Prieš galinio lakavimo procedūra pirmiausia rekomenduojama atlikti manikiūrą t.y suminkštinti ir nukarpyti nagų odeles, atitinkamai sutvarkyti nagų formą bei ilgį. Po manikiūro, nagai yra paruošti sekančiam etapui – geliniam lakavimui. Tad, pirmiausia nagų dildės pagalba reikia pašiaušti nago plokštelę. Tam, kad nebūtų pažeistas nagas, reikia rinktis kuo švelnesnę nagų dildę. Pašiaušus nagą būtina nuvalyti nago dulkes šepetėliu. Sekančiame žingsnyje būtina nuriebalinti nago plokštelę specialiu nuriebalinančiu nagų skysčiu, po kurio būtina dėti nago sukibimą, su geliniu laku, pagerinantį gruntą. Gruntą patartina dėti ant nago galiuko, tačiau norint dar geresnio ir ilgalaikio efekto, gruntu galima padengti ir visą nago plokštelę. Sekančiame žingsnyje, ant viso nago dedamas gelinio lako pagrindas (angl. Top), kuris išlygina nago nelygumus. Padengus nagus pagrindu, juos būtina trumpam įkišti į UV arba LED lempą. Įsitikinus, kad lako pagrindas pasidengė tvarkingai – naudojamas jūsų pasirinktas gelis nagams. Nulakavus nagus, juos reikia vėl įkišti į UV arba LED lempą. Taip kartokite mažiausiai dar vieną kartą arba iki kol gausite norimos spalvos rezultatą.

  Svarbu atmintį, kad pirmą dieną nulakavus nagus geliniu laku, negalima jų ilgai laikyti vandenyje, todėl venkite ėjimo į baseiną ar ilgų maudynių vonioje, kadangi, geliniai nagų lakai atšoka arba atsilupa. Tačiau, taip gali atsitikti tik pirmąją dieną.

  Geliniai nagų lakai valomi šiek tiek ilgiau nei įprasti lakai, be to tam reikia atitinkamų ir specialių priemonių kaip: gelinio lako valiklio, kuris atmirko gelinį laką nuo nago.

  Būtina pabrėžti, kad Beautyfor klientams siūlo plačią gelinių lakų spalvų paletę, atsižvelgia į lojalių klientų ir visuomenės poreikius ir taiko gelinių lakų akcijas, kurių metų klientai gali įsigyti profesionalius ir kokybiškus gelinius nagų lakus pigiau. Geliniai lakai pigiau, nei bet kur kitur su išskirtine Beautyfor 5% nuolaidos kortele! Gelinius lakus pigiau įsigyti galite www.groziui.lt el. parduotuvėje, kurioje rasite visas reikiamas priemones galiniam lakavimui. Geliniai lakai internetu užsakomi ypač lengvai, be jokios registracijos!

  Beautyfor – kokybiški ir profesionalūs geliniai lakai pigiau!