Prekių katalogas

Utsukusy veido kremas AGE KILLING CREAM, 50ml

 • Utsukusy veido kremas AGE KILLING CREAM, 50ml

  Kodas: AKC1UTS
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  +35m. Visų tipų odai. 

 • +35m. Visų tipų odai. 

  Pagrindinės veikliosios medžiagos: GLICOLIFT, SYN AKE ir ORGANINIS OSILIFTAS.

  Age Killing veido kremas

  AgeKilling veido kremas – revoliucinė, senėjimą stabdanti priemonė, padedanti atstatyti matomus odos pažeidimus, mažina raukšles ir atkuria jaunatvišką odos išvaizdą dėl į botulino toksiną panašaus tripeptido, kuris yra atsakingas už raumenų susitraukimų slopinimą. AgeKilling veido kremas turi intensyvų, botoksą primenantį poveikį ir veikia mimikos raukšles. Optimalus efektas matomas jau po 28 dienų kasdienio naudojimo.

  AgeKilling veido kremas – pagrindinės veikliosios medžiagos:

  • SYNAKE - šis peptidas imituoja gyvatės nuodus. SYN®-AKE blokuoja acetilcholino receptorių, atsakingų už raumenų susitraukimą, todėl atpalaiduoja raumenis panašiai kaip Botox. Tai gali sumažinti esamas raukšles ir veiksmingai užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui. Taip pat gali sumažėti išraiškos linijos, atsiradusios dėl pasikartojančių veido raumenų judesių. In vivo tyrimai parodė, kad raukšlių dydis gali sumažėti iki 52 % (raukšlės ant kaktos išmatuotos 29 tiriamiesiems po 28 dienų).
  • Glycolift® - Tai biotechnologinių polisacharidų mišinys. Glycolift® iš karto ir ilgai stangrina odą ir akivaizdžiai išlygina raukšles bei varnų pėdas. Be to, Glycolift® apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.
  • OSILIFT® BIO - natūralus darinys, gaunamas iš avižų, gautų iš ekologinės žemdirbystės. Dėl savo trimatės ir didelės molekulinės konfigūracijos OSILIFT® BIO gali puikiai papildyti odos mikroreljefą. Taigi jis turi tiesioginį liftingo efektą, kuris matomas ant odos paviršiaus. OSILIFT® BIO yra labai vertinamas dėl tiesioginio tenzorinio poveikio. 

  NAUDOJIMAS: ryte ir vakare.

  1: Nuvalykite veido, kaklo ir dekoltė odą su Utsukusy Bijin valomuoju kremu.

  2: Užtepkite veido serumą Utsukusy AGEKILLING ant veido, kaklo ir dekoltė švelniai masažuodami, kad visiškai įsigertų.

  3: Pakartotinai užtepkite tas vietas, kuriose yra didesnė raukšlių koncentracija, judesiu aukštyn.

  4: Užtepkite AGEKILLING CREAM veido kremą ant veido, kaklo ir dekolte srities, masažuodami aukštyn, kad visiškai įsigertų.

  Dėl didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos pakanka nedidelio produkto kiekio. 

 •