Prekių katalogas

UTSUKUSY Cheminio veido šveitimo rūgštis GLYCO 5% FERULIC 2% ACID, pH: 2,8 - 3,0, 60ml

 • UTSUKUSY Cheminio veido šveitimo rūgštis GLYCO 5% FERULIC 2% ACID, pH: 2,8 - 3,0, 60ml

  Kodas: PM5Acid

  pašalina riebalų perteklių, atjaunina

 • GLIKOLIO - FERULIO RŪGŠTIS

  • Cheminio pilingo pH: 2,8 - 3,0
  • Odos tipas: visų tipų odai.

  Dėl glikolio rūgšties šveičiamojo poveikio oda linkusi gaminti mažiau riebalų ir sumažina poras, kurios yra per didelės iki normalaus dydžio. Ferulo rūgštis skatina kolageno ir elastino gamybą. Pašalina riebalų perteklių ir kitas medžiagas, kurios kenkia gerai odos būklei. Suteikia glotnią, švelnią išvaizdą ir sveiką spalvą.

  PAGRINDINĖS AKTYVIOSIOS MEDŽIAGOS:

  2% FERULO RŪGŠTIS: tai augalinės kilmės antioksidantas, kurį galima gauti iš gervuogių ir vaisių, tokių kaip alyvuogės. Aprūpina odą viskuo, ko reikia norint blokuoti odos degeneraciją ir išlaikyti būtiniausius baltymus bei molekules ilgesnį laiką. Be to, blokuodamas spinduliuotę jis apsaugo nuo odos išsausėjimo. Taigi jis dar labiau pagerina savo veikimą. Stiprina kolageno ir elastino gamybą.

  5% GLIKOLIO RŪGŠTIS: veikia raginiame sluoksnyje ir veikia vidiniuose sluoksniuose esančių korneocitų sanglaudą, skatina raginio sluoksnio plonėjimą, be to, gerina odos paviršiaus lankstumą. Pasižymi šveičiamuoju poveikiu, pašalina riebalų perteklių ir kitas odos būklei kenkiančias medžiagas.

  INDIKACIJOS

  • Odos suglebimas.
  • Veido atjauninimas.
  • Veikia prieš rauklšles
  • Bendras senėjimo stabdymas. 

  KONTRAINDIKACIJOS:

  • Jautri oda.
  • Sunkus dermatitas ir kuperozė.

  DEZINFEKCINIS TIRPALAS PRIEŠ PROCEDŪRĄ(Pre peel) 150ml
  Rezultatai: giliai valo ir dezinfekuoja odą. Paruošia odą aktyvinančios emulsijos užtepimui.

  NEUTRALIZUOJAMASIS TIRPALAS PO PROCEDŪROS(Posst peel) 150ml 
  Pagrindinės veikliosios medžiagos: alavijas ir betainas.
  Rezultatai: labai drėkina ir mažina paburkimą. Jo neutralizuojantis, raminantis poveikis leidžia atkurti vandens ir lipidų balansą odoje ir taip atkurti dermos pH.

  Naudojimas:

  1. Prieš naudojimą nuvalykite makiažą Basic Line valomuoju pieneliu ir nuplaukite vandeniu.
  2. Užtepkite Pre Peel priemonę prieš rūgštį ir nuvalykite vatos/medvilnės diskeliu.
  3. Uždenkite akis tamponu, o tada šepetėliu greitai patepkite rūgštimi ir palikite 3-5 minutes. Įspėjimas, jei šveitiklio pateko į akis, nedelsiant nuplaukite šaltu vandeniu ir, jei reikia, kreipkitės į gydytoją.
  4. Tada užtepkite „Post Peel“- neutralizuojančią rūgštį priemonę, kad sustabdytumėte šveitimo procesą.
  5. Galiausiai patepkite regeneruojančiu utsuskusy Dragon Blood kremu arba serumu.

  PO ŠIOS PROCEDŪROS GALIMA TAIKYTI: Mikroadatinės procedūros, neutralizuojantis tirpalas, tirpalas po šveitimo Utsukusy POST PEEL SOLUTION.  

  Glycolic Acid/Ferulic Acid: Aqua/Water, Alcohol Denat., Glycolic Acid, Propylene Glycol, Ferulic Acid, Ammonium Lactate.

  Dėmesio! Jei priemonė naudojama neteisingai, žema pH vertė gali pažeisti odą. Ši priemonė skirta profesionaliems kosmetologams! Nenaudoti esant jautriai odai, esant dermatitui ir kuperozei. Tik išoriniam naudojimui – nenurykite! Vengti patekimo į akis ir gleivines! Susilietus nuplauti dideliu kiekiu vandens! Saugoti nuo vaikų!