Prekių katalogas

TAPK BEAUTYFOR PARTNERIU

TAPK BEAUTYFOR PARTNERIU

„Beautyfor“ kompanija tapo auksiniu viduriuku jau šimtams tūkstančių klientų visame pasaulyje! „Beautyfor“ suteikė klientams jausmus, kuriuos jie jau seniai ieškojo - jausmus, kurių negalima parduoti, įsigyti ar įbrukti, todėl kviečiame bendradarbiauti ir platinti kokybišką produkciją kartu su mūsų kompanija!

„Beautyfor“ siūlo platų "KAY PRO" plaukų priežiūros kosmetikos asortimentą, 99,9% natūralią masažo ir SPA kosmetiką "Verana" bei ypač profesionalias ir kokybiškas "GABOR COSMETICS" bei "RADIPIL" depiliacijos priemones bei kosmetiką, nuolat plečiame savo atstovaujamų prekių ženklų sąrašą!

Tiesiog išbandykite šias priemones ir įsitinkinkite patys!

Norite bendradarbiauti? Visus klausimus dėl distribucijos LIETUVOJE galite pateikti:

Didmeninė prekyba ir bendradarbiavimas Aušra didmena@groziui.lt; +370 684 78227   

Atsiųsime Jums pasiūlymą, prekių pristatymą ir informaciją bei specialų kainininką.

__________________________

KAY PRO (ITALIJA)

Dėl platinimo arba pirkimo didmenininko kainomis kreiptis el.paštu: Aušra didmena@groziui.lt; +370 684 78227  

Bene 30 metų, profesionalioje grožio industrijoje Italijoje lyderiaujanti, kompanija KEPRO sukūrė unikalią plaukų priežiūros priemonių liniją, kurią galime džiaugtis jau ir Beautyfor lentynose!
‘’Kay Pro” – inovatyvios technologijos plaukų priežiūros linija, kurioje atrasite virš 20 skirtingų plaukų priežiūros produktų, sukurtų remiantis unikaliomis formulėmis profesionaliems kirpėjams ir grožio kūrėjams!
Profesionalūs meistrai gali rasti daugybę jų interesus tenkinančių naujų produktų, o galutiniai vartotojai gali patenkinti pagrindinius poreikius: produkcijos linijos pasirinkimo gausa bei kokybės ir kainos santykiu.  

__________________________________

"STERIT" (RUSIJA)

BEAUTYFOR - OFICIALUS "STERIT" ATSTOVAS LIETUVOJE!


Vienkartiniai popieriniai saviklijai „SteriT®“ maišeliai, skirti sterilizuoti garais, oru, etileno oksidu, paraformaldehidu spinduliais (toliau – Maišeliai), gaminami pagal TY 9398-020-11764404-2004 ir naudojami sterilizuotiniems kirpėjų, kosmetologų, manikiūrininkų įrankiams pakuoti, siekiant išsaugoti šiuos gaminius sterilius po sterilizavimo juos transportuojant ir laikant, kol jie bus panaudoti pagal paskirtį.Maišeliai atitinka reikalavimus, taikomus pakavimo medžiagoms Europos Sąjungos šalyse, EN 868-4:2009 ir ISO 11607-1:2009. 

Dėl platinimo arba pirkimo didmenininko kainomis kreiptis Aušra didmena@groziui.lt; +370 684 78227  

Tiesioginė nuoroda peržiūrėti produktus: https://bit.ly/3dV3rC0  

____________________________________________

VERANA COSMETICS (LATVIJA)

Dėl platinimo arba pirkimo didmenininko kainomis kreiptis el.paštu: Aušra didmena@groziui.lt; +370 684 78227  

"Verana„ kompanija specializuojasi natūralios kosmetikos, atitinkančios aukščiausius kosmetikos vartotojų reikalavimus, kūrimą ir gamybą. Verana masažo aliejai sukurti fitoterapijos ir Ajurvedos specialistų. ​Aliejus skirtas: masažo meistrams, SPA salonų ir grožio salonų specialistams. Masažo aliejus tinkamas visų tipų masažui ir SPA procedūroms bei kūno priežiūrai."Verana" kompanija sukūrė specialius reikalavimus aliejaus kokybei. Pagrindinis reikalavimas - visi masažo aliejai turėtų būti pagaminti tik iš natūralių ingredientų!​ ​"Verana" gaminiai yra natūralūs - jų galiojimo laikas yra 1,5 metų arba 6 mėnesiai po atidarymo. KŪNO, PĖDŲ IR RANKŲ ŠVEITIKLIAI BEI KREMAS - SVIESTAS. ŠVEITIKLIŲ PAGRINDAS: JŪROS DRUSKA.​   

Tiesioginė nuoroda peržiūrėti produktus: http://bit.ly/2KwhKTd

_______________________________

RADIPIL DEPILIACIJOS KOSMETIKA (ITALIJA)

Dėl platinimo arba pirkimo didmenininko kainomis kreiptis el.paštu: Aušra didmena@groziui.lt; +370 684 78227  

Radipil prekės ženklas tai itališkos kompanijos GABOR COSMETICS lyderis, šiuo metu užkariaujantis ne tik Italijos, tačiau ir Europos kosmetikos viršūnes.
Šiandien Gabor Cosmetics yra sėkminga kompanija, turinti 50-ties metų istoriją. Ypatingos įmonės vertybės per metus išliko nepakitusios: nuolatinis dėmesys kokybei ir dėmesys inovacijoms, gebėjimas numatyti tendencijas ir patenkinti rinkos poreikius. „Radipil“ prekinis ženklas išskiria „Gabor“ produkcijos išskirtinumą. Aukštos kokybės kosmetika, naujoviškų ir itin efektyvių komponentų, esančių elegantiškose prekių pakuotėse.
„Radipil“ produkcijos išskirtinumai - puiki kaina ir nepriekaištinga kokybė bei estetinis prekių vaizdas.

„Radipil“ produkciją malonu naudoti tiek profesionaliems meistrams, tiek įprastiems vartotojams namuose.   

Tiesioginė nuoroda peržiūrėti produkciją: http://bit.ly/31L8GP9 

________________________________________________

GABOR SELECTIVE (ITALIJA)

Elitinė kosmetika „Gabor Selective“​

  • Gaminama tik Italijoje, Genujoje.​
  • Šio prekės ženklo kosmetika yra sukurta remiantis pagrindinio komponento - hialurono rūgšties, kuri organizme yra atsakinga už normalų epidermio ir giliųjų odos sluoksnių hidrataciją, naudojimu;​
  • Gryna hialurono rūgštis padeda kovoti su odos senėjimo požymiais;​
  • Tai aukščiausios kokybės ir novatoriškos, ypač efektyvios formulės kosmetika,​
  • Taigi „GABOR SELECTIVE“ kosmetika yra intensyvūs produktai, naudojami kaip veido, kaklo ir dekolto odos priežiūros priemonės.
  • „Gabor Selective“- Auksinė kosmetikos linija

Auksinė priežiūros linija efektyviai spendžia 30+ ir vyresnės odos problemas. Produktai stangrina veido kontūro liniją, skaistina odą, mažina ir lygina raukšles. Šviesą atspindintys pigmentai odai suteikia skaistumo ir prabangaus švytėjimo.​

Brandesnė oda laikui bėgant plonėja, silpnėja jungiamasis audinys, pradeda ryškėti raukšlės. Taip nutinka todėl, kad silpnėja odos ląstelių darbas: oda nebepajėgia natūraliai pasigaminti kolageno, įsisavinti reikalingų vitamintų ir išsaugoti drėgmės. Nepriklausomai nuo odos tipo intensyvaus poveikio produktai sprendžia specialias brandžios odos problemas ir užtikrina greitą, efektingą poveikį.

Pirmoji anti-senėjimo linija su 9 hialurono rūgštimis

Naujosios kosmetikos priežiūros linijos sudedamoji dalis yra nepaprasta 9 hialurono rūgščių sinergija. Galinti efektyviai kovoti su odos senėjimu ir užkirsti jai kelią bei veiksmingai kovoti su raukšlėmis ir senėjimo požymiais visais frontais. Dabar žinoma, kad hialurono rūgštis dėl savo sugebėjimo sulaikyti didžiulį vandens kiekį padeda išlaikyti jaunai odai būdingą gaivumą, stangrumą ir elastingumą. „Gabor“ laboratorija pirma, sukūrė nuostabią 9 hialurono rūgščių kompoziciją, kurių molekulinės masės dydžiai, struktūra ir funkcijos skiriasi tačiau veikia sinergiškai.