Prekių katalogas

SVARBU ŽINOTI: ODOS PRIEŽIŪRA PO DEPILIACIJOS

SVARBU ŽINOTI: ODOS PRIEŽIŪRA PO DEPILIACIJOS

 1. Maudymasis po dušu.
2–3 valandas po depiliacijos patariama nesimaudyti ir nedrėkinti vandeniu vietų, kuriose buvo šalinami plaukeliai.


2. Tiesioginiai saulės spinduliai ir soliariumas.
Po procedūros, dieną arba dvi, venkite tiesioginių saulės spindulių – nesideginkite, arba naudokite apsaugą nuo saulės. Taip pat nesinaudokite soliariumų paslaugomis ir savaiminio įdegio kremais.


3. Specialios priemonės po procedūros.
Nepamirškite pasirūpinti sudirgusia oda. Tam ypač tinka aliejai, losjonai, kuriuose gausu raminamųjų medžiagų. Jos ne tik mažina paraudimą, bet ir papildomai pamaitina odą. Jei tokių priemonių neturite, ir nuspręsite naudoti paprastą kremą, atkreipkite dėmesį į sudėtį, jis turi būti be alkoholio.


4. SPA procedūros ir pirtis.
Po depiliacijos galima mėgautis SPA procedūromis, tačiau patartina jų metu naudoti natūralias medžiagas, tokias kaip gydomasis purvas. Pirties, ypač karštos, siūloma atsisakyti. Jei Jums buvo atlikta bikini zonos ar kitų jautrių vietų depiliacija, po pirties jos gali parausti ir net atsirasti nedideli bėrimai.


5. Drabužiai iš natūralių medžiagų.
Nesvarbu nuo kurios kūno vietos buvo šalinami nereikalingi plaukeliai – oda patyrė lengvą „šoką“, todėl pasistenkite pora dienų dėvėti tik natūralaus pluošto drabužius. Puikiai tinka medvilnė, šilkas. Jei buvo atlikta bikini zonos depiliacija, venkite poliesterio, nes oda nekvėpuos ir gali prasidėti uždegiminė reakcija. Jei depiliavote kojas – nemūvėkite pėdkelnių.