SVARBI INFORMACIJA!

SVARBI INFORMACIJA!

SVARBI INFORMACIJA! Atnaujinta 2020.03.24

Mieli, Klientai, imantis prevencijos priemonių dėl koronaviruso grėsmės išplėtimo Lietuvoje, norime užtikrinti darbuotojų, klientų bei visuomenės sveikatos saugumą ir atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimą dėl karantino nuo 2020 m. Kovo 16 d. iki 2020 m. Kovo 30 d. prašome artimiausiu metu, kiek tai leidžia Jūsų galimybės, užsakymus pateikti SKAMBINANT - telefonu, El. paštu arba pateikti užsakymą naudojantis Beautyfor e-parduotuve www.groziui.lt

Beautyfor dės visas pastangas, kad Jūsų siuntos būtų pristatytos numatomu įprastu laiko terminu! 

Ypatingai rekomenduojame naudotis efektyviau OMNIVA paštomato pristatymu, kadangi visi paštomatai šiuo metu yra dezinfekuojami, visos liečiamos dalys - valomos ir dezinfekuojamos. Taip pat dezinfekuojami ir kurjerių kompanijų skeneriai, patalpos, sandėliai.

Tiek Beautyfor, tiek partnerių darbuotojai laikosi ypatingos higienos priežiūros darbe, dezinfekuojami visi paviršiai, darbuotojai bei kurjeriai dirba su vienkartinėmis pirštinėmis. Siekiant išvengti tiesioginio kontakto, kurjeriai siūlo gavėjams kurjerines siuntas nukreipti į paštomatus. Situacijai progresuojant, visos privačių klientų kurjerinės siuntos gali būti nukreipiamos tik į paštomatus.

Primename, kad siuntas siunčiant ir gaunant paštomatais išvengiama artimo kontakto su kurjeriu ar kitu žmogumi!

Tikimės, Jūsų supratingumo ir raginame prisidėti prie visų įmanomomų prevencijos būdų.

Užsakymai internetu: www.groziui.lt
Bendra užsakymo pateikimo linija: +370 646 95900 

 

AKCIJA PERKANT INTERNETU 

Perkant www.groziui.lt už 50 EUR ir daugiau DOVANA -  GREITASIS rankų dezinfekafimo gelis, 100ml (atitinka visus ES sertifikatus)