CELLO gelis ROŽIŲ ŽIEDŲ IR DUMBLIŲ ĮVYNIOJIMAS (YPAČ STIPRUS)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ST82054
  Kaina 1960
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Užsakoma pageidavimui esant!

 • Šios prekės sandelyje NETURIME! Prekė užsakoma tik pageidavimui esant!

  STYX losjonas su rožių žiedlapiais ir dumbliais yra stipraus poveikio ir naudojamas įsisenėjusiam celiulitui gydyti. Pojūtis įvyniojus - šaltis-karštis kaip Knaipo terapijos metu. Kūno procedūros su dumbliais sutvirtina jungiamąjį audinį.

  Naudojimo instrukcija:

  Sumaišyti 50 ml pasirinkto losjono ir 50 ml kambario temperatūros vandens. Mišiniu tolygiai sudrėkinti bandažus, pilnant jį iš abiejų suvyniotų bandažo galų. Įvyniojimą pradėti nuo dešinės kojos čiurnos arba šiek tiek žemiau kelio. Vynioti visuomet kylant nuo apačios į viršų. Iš vidinės pusės į išorę. 

  Bandažą vyniojant patemti, tačiau ne per smarkiai. Prieš įvyniojimą būtina tepti rožių žiedlapių arba alpių žoleliu aromatiniu aliejumi. Taip pat prieš įvyniojimą rekomenduojama naudoti STYX šaldantį CELLO gelį, jei turite problemų su venų varikozę arba turint ypač jautrią odą.

  Talpa: 200 ml

  Gamintojas: STYX (Austrija)

   Veikliosios medžiagos  

  Rožių vanduo
  Apsaugo odą nuo ankstyvojo odos senėjimo bei įvairių odos uždegimų.


  Pipirmėtės aliejus
  Aktyvina smegenų veiklą, Stimulioja nervų sistemą. Pasižymi antiseptiniu, raminančiu, prakaitavimą skatinančiu poveikiu.


  Mentolis
  Pasižymi raminančiomis, antiseptinėmis, vėsinančiomis savybėmis. Šalina skysčių perteklių, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, sutraukia poras.


  Nikotino rūgštis
  Gerina kraujotaką, gerina audinių kvėpavimą, pašalina toksinus iš organizmo.