Prekių katalogas

Skustuvai

 • Kiepe PRO Cut skustuvas kirpėjams
    -20%
  332
  415 Sutaupykite 083
  Kiepe PRO Cut skustuvas kirpėjams
    -20%
  286
  358 Sutaupykite 072
  Kiepe Pro Cut skustuvas kirpėjams su šukomis, juodos sp.
    -20%
  367
  459 Sutaupykite 092
  Kiepe FREE STYLE skustuvas kirpėjams
    -20%
  378
  473 Sutaupykite 095
  Konturo skustuvas AURA RAZOR, juodos sp.
  Kodas: 1910

  Papildomai 4 skustuvo galvutės

  4420
 • Skustuvai plaukams ir barzdoms – klasika ir laiko patikrinta kokybė
  Kas yra skustuvas ir kam jis naudojamas?
  Pirmieji skustuvai, manoma buvo naudojami net Šumerų laikais ir buvo gaminami iš akmens – titnago, obisdiano ar net ryklio dantų. Vėlyvesniais laikais skustuvai buvo gaminami iš tokių metalų kaip: varis, geležis ar net gi auksas. Tobulėjant technologijoms, skustuvai naudojami vis rečiau, kadangi juos keičia elektriniai prietaisai arba vienkartinio naudojimo prekės.
  Klasikinį skustuvą galėtume apibūdinti kaip itin aštrius ašmenis skirtus plaukams šalinti. Tiek nepageidaujamiems plaukams šalinti, tiek šukuosenoms formuoti ir koreguoti skirti specialūs skustuvai turintys ašmenis, neretai naudojami kirpyklose arba ,,barbers” – barzdaskučių salonuose. Klasikiniai skustuvai plaukams ir barzdoms yra tiek dviašmeniai, tiek vienašmeniai, sulankstomi į dvi dalis, taip, kad nesužalotų rankų.
  Skustuvo priežiūra
  Kirpyklų ir salonų naudojamiems skustuvams plaukams ir barzdai, reikalinga speciali priežiūra. Skustuvai pagaminti iš nerūdijančio plieno, gali būti dezinfekuojami. Jei skustuvai yra pagaminti iš prastesnio metalo, jie būtinai turi būti valomi ir nusausti, kad nesūrudytų. Skustuvų ašmenys turi būti švariai nuvalyti, tepami alyva. Reguliariai galandami.
  Kokybiškus ir patvarius skustuvus įsigyti galima Beautyfor parduotuvėje. Skustuvai internetu, už ypač patrauklią kaina, siūlomi www.groziui.lt e-parduotuvėje. Beautyfor siūlo platų skustuvų asortimentą ir pristato, meistrų pamėgtą, itališką prekės ženklą Kiepe Professional. Kiepe Professional siūlo ypač patrauklaus dizaino daugartinio naudojimo skustuvus meistrams.