Prekių katalogas

SKINLOVERS giliai drėkinanti veido kaukė su liftingo efektu, 50ml

 • SKINLOVERS giliai drėkinanti veido kaukė su liftingo efektu, 50ml

  Kodas: 4779054250193
 • SKINLOVERS giliai drėkinanti veido kaukė su liftingo efektu, 50ml

  Intensyviai drėkinanti veido kaukė kuri išlygins odos reljefą ir suteiks odai liftingo efektą. Ši veido kaukė gerina odos elastingumą suteikdamai jai skaistumo. Jau po pirmo produkto naudojimo matomi ir jaučiami akivaizdūs rezultatai. Tai puikus produktas naudoti prieš makiažą ar svarbią progą.

  Drėkinanti veido kaukė tinka visiems odos tipas.

  Intensyviai drėkina odą
  Skatina kolageno formavimasi
  Lygina odos reljefą
  Didina odos elastingumą ir mažina raukšles
  Suteikia odai glotnumo
  Užkerta odos alerginių ar dirginimo reakcijų atsiradimą

  Aktyvūs ingredientai:
  1.GLYCERIN
  Ingredientas užtikrinantis normalų ląstelių atsinaujinimą, stiprinantis apsauginį odos barjerą ir kompensojantis drėgmės deficitą.
  2.SODIUM PCA
  Vyrauja vaikų ir kūdikių odoje, šis ingredinetas apsprendžia odos švelnumą ir lygumą. Net 5% šiame produkte esanti Sodium PCA koncentracija, padės ne tik palaikyti odoje esantį kiekį bet ir padidinti jį.
  3.PULLULAN
  Tai augalinis komponentas, polisaharidas išgaunamas iš jūros dumblių, kuris suriša drėgmę ir suteikia odai apsaugines funkcijas. Ingredientas tai pat skatina kolageno formavimasį, didina odos stangrumą ir suteikia jai lifting'o efektą.
  4.SODIUM HYALURONATE
  Ingredientas kuris užtikrina teisingą ląstesių išsidėstymą odoje ir jų migraciją odos paviršiaus link. Tai komponentas kuris užtikrina odos stangrumą ir glotnumą.
  5.AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT
  Avižų ekstraktas yra saugiausias kosmetikos ingredientas kuris yra taikomas kosmetologijoje. Šis ingredientas puikiai tinka esant odos išsausėjimui ar hiperjautrumui.

  Naudojimo eiga:
  Naudojame ant švarios veido odos
  Su mentele imame produktą ir teptuko pagalba paskirstome tolygiai ant visos veido odos ir paakių zonos. Dengiame masažinėmis linijomis.
  Laikome nuo 10 iki 20 minučių neleisdami produktui išdžiūti and veido odos.
  Nuplauname veido kaukę su drugnu vandeniu, likučius paliekame ant veido odos – tai intensyviai drėkinantys komponentai.

  93 proc. moterų pastebėjo drėkinantį produktų poveikį.
  Net 93 proc. išbandžiusių mūsų produktus, teigia pajutusios drėkinantį poveikį. Tinkamas veikliųjų medžiagų pasirinkimas sureguliuoja maitinančių ir drėkinančių medžiagų balansą odoje. Tai akivaizdžiai sumažina odos išsausėjimą.

  91 proc. šbandžiusiųjų teigia, kad oda turi mažiau bėrimų ir inkštirų.
  Subalansuota odos priežiūra = mažiau nešvarumų ir mirusių ląstelių. Taip reguliuojamas ne tik riebalinių liaukų aktyvumas, bet ir inkštirų ar uždegimų atsiradimas.

  95 proc. moterų teigia, kad su „Skinlovers” jų oda tapo atsparesnė.
  Dėl intensyvaus giliųjų odos sluoksnių drėkinimo, sureguliuojamas odos apsauginis sluoksnis bei stiprinama hidrolipidinė plėvelė. Taip oda tampa atsparesnė aplinkos veiksniams bei uždegimams.

  Ingredientai ir kiekis
  Giliai Drėkinanti Veido Kaukė Su Liftingo Efektu (50ml)
  AQUA, GLYCERIN, SODIUM PCA, PULLULAN, SODIUM HYALURONATE, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ULTRAMARINES (CI 77007), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), PHENETHYL ALCOHOL.