Prekių katalogas

SIYS cukraus rankų šveitiklis, 200 ml

 • SIYS cukraus rankų šveitiklis, 200 ml

  Kodas: 124793
 •  SIYS cukraus rankų švešiklis skirtas pašalinti suragėjusią rankų odą ir intensyviai sudrėkinti išsausėjusias rankas. Dėka pantenolio ir linų ekstrakto esančio šveitiklio sudėtyje, oda regeneruojama, drėkinama ir išlyginama. Avižų ekstraktas veikia kaip antioksidantas o kviečių ekstraktas sukuria hidro-lipidų barjerą ir apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių.

   Pagrindinės sudedamosios dalys:

  Pantenolis
  Pantenolis arba pro-vitaminas B5 turi priešuždegiminių ir antibakterinių savybių, pagreitina epidermio regeneraciją. Tai šveitiklio sudedamoji dalis, kuri gydo, ramina dirginimą ir drėkina.

  Linum Usitatissimum - linų sėmenų/sėklų ekstraktas
  Sėmenų / linų sėklų ekstraktas pasižymi stipriomis drėkinamosiomis ir raminančiomis savybėmis. Lino ekstraktas puikiai išlygina ir minkština odą.

  Avena Sativa - avižų ekstraktas
  Avižų ekstraktas turi antialerginį poveikį, stiprina odą. Papildomai ekstraktas turi minkštinimo ir drėkinimo efektą, skatina regeneraciją ir ramina dirginimą, niežulį, egzema, spuogus bei nudegimus. Tai šveitiklio sudedamoji dalis turinti antioksidacinį poveikį, taip pat  ekstrakto dėka užkertamas kelias raukšlių susidarymui ir odos praradimui.

  Triticum Vulgare -  sėlenų/kviečių ekstraktas
  Kviečių ekstraktas apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Palaiko odą geros būklės. Sukuria odos hidrolipidinį barjerą. Suteikia energijos odos ląstelėms gliukozės pavidalu. Biofenoliai yra atsakingi už antioksidacinį poveikį, o arabinoksilanas neutralizuoja odos senėjimo procesus, papildomai drėkina ir suteikia odai elastingumo.

  Hidrolizuotos avižos
  Hidrolizuoti avižų baltymai padeda išlaikyti vandenį epidermyje, todėl oda tampa drėkinama ir išlyginama. Juose esantis beta gliukanas skatina audinių atsinaujinimą ir padidina kolageno gamybą.
   
  talpa: 200 ml