Prekių katalogas

SERUMAS AR KREMAS, KĄ PASIRINKTI?

SERUMAS AR KREMAS, KĄ PASIRINKTI?

 Graži ir spindinti veido oda – kiekvienos moters tikslas. Kiekvienas kremas ir grožio priežiūros priemonė ypatinga skirtinga sudėtimi ir poveikiu. Daugeliui moterų kyla klausimas, kas geriau – veido kremas ar serumas?


Veido kremas - tai kosmetikos priemonė, skirta kasdieniai veido odos priežiūrai. Dažnai kremai skirstomi pagal veido odos tipą bei poreikį, tačiau veido kremas nėra itin agresyvus ir negydo pagrindinių veido odos problemų, tokių kaip inkštirai, pigmentinės dėmės ar kita.
Veido serumas – yra gydymui skirta priemonė. Jis yra skirtas būtent odos problemoms šalinti ir jis veikia efektyviai. Dažniausiai serumo sudėtyje yra tam tikros veikliosios medžiagos, kurios padeda įveikti net ir sudėtingas veido odos problemas.

 

Kuo serumas skiriasi nuo kremo?
Kremas ir serumas veikia skirtingai. Veido kremas vienu metu gali drėkinti, minkštinti, nuraminti ir atgaivinti odą, serumas dažniausiai būna skirtas konkrečiai odos problemai spręsti. Serumą būtina rinktis kruopščiai, atsižvelgti į savo amžių, odos poreikius ir problemas. Ši priemonė užtikrina efektyviausią ir itin greitą poveikį odai. Serumų tekstūra sukurta taip, kad pasiektų ir aktyviomis sudėtinėmis dalimis pamaitintų kuo gilesnius odos sluoksnius. Jie ypač greitai įsigeria į odą, nepalieka riebių pėdsakų ir suteikia efektą, matomą iškart.

 

Kaip išsirinkti?
Kiekviena grožio priemonė turi ypatingų savybių . Ieškokite serumų, kurie efektyviai kovoja tik su viena odos problema. Jei norite išgauti geriausią serumo efektą, jį reikia derinti su panašaus poveikio ar net tos pačios linijos kremu.