Prekių katalogas

RUDUO – KAIP NEPASIDUOTI BLOGAI NUOTAIKAI?

RUDUO – KAIP NEPASIDUOTI BLOGAI NUOTAIKAI?

 Šis rugsėjis išties lepina gražiu oru. Nejučiomis tikimės, kad taip tęsis ilgai ilgai… O sumažėjus saulės ir šilumos, dažnai apninka slogi nuotaika, norisi susisukti į šiltą pledą ir nekišti nosies į lauką. Tad kaip nepasiduoti blogai rudeniškai nuotaikai?

Eikite pasivaikščioti bet kokiu oru. Pasivaikščiojimas lauke ramina, atpalaiduoja ir teigiamai veikia jūsų sveikatą. Todėl net lynojant ar apsiniaukus, išdrįskite išeiti į lauką. Juk nebūna blogo oro, būna tik bloga apranga! Stebėkite kaip keičiasi gamta. Prisirinkite kaštonų, konkorėžių ir įvairiaspalvių lapų namų interjerui papuošti.

Ryškios spalvos! Nusidažykite nagus ryškia spalva, pasidažykite raudonai lūpas ar įsigykite naują ryškų paltuką. Išsivirkite moliūgų sriubos, lepinkitės kitomis spalvingomis rudens gėrybėmis. Rudenį tiek daug pilkos spalvos. Tad tegul jūsų gyvenime netrūksta ryškių spalvų, kurios garantuos gerą nuotaiką.

 

Rūpinkitės sveikata. Atšalę orai – virusų metas. O susirgus viskas atrodo dar niūriau. Pradėkite stiprinti imunitetą jau dabar. Medus, imbieras, česnakas, žolelių arbata – puikūs pagalbininkai. Sportuokite, susitikite su draugais ir smagiai leiskite laiką. Gražaus rudens ir geros nuokaikos!