Prekių katalogas

Rankų šveitiklis Imbieras 800 g, Verana

 • Rankų šveitiklis rekomenduojamas manikiūro, SPA-manikiūroir kitoms SPA procedūroms. Ši priemonė gali būti naudojama kaip sudėtinių rankų ir nagų procedūrų dalis.


  Šveitiklis padeda pašalinti per stipriai keratinizuotą odos sluoksnį ir paruošią odą geresniam po šveitimo naudojamų priemonių įsisavinimui. Pašalinus negyvąsias ląsteles, skatinamas efektyvesnis atsinaujinimo procesas. Oda tampa švelnesnė, minkštesnė ir paruošta tolimesnėms procedūroms.
  Šveitiklis praturtintas natūraliais aliejais ir sviestais, todėl odos šveitimas tampa malonia procedūra. Kakavos sviestas ir kokosų aliejus padeda nuraminti sudirgintą odą. Palmių aliejuje esantys vitaminai K, E, D, fermentai ir mikroelementai visapusiškai maitina ir drėkina pėdų odą.

  Imbiero šaknies ekstraktas bei maltas imbieras yra pagrindinės šio kremo-sviesto sudedamosios dalys. Imbieras aktyviai pagerina kraujo cirkuliaciją, atgaivina odos toną bei turi puikų šildantį efektą. Išsausėjusi bei šiurkšti oda atjaunėja ir atrodo daug jaunesnė.

  Dėl antioksidacinių imbiero savybių kremas-sviestas padeda išlaikyti jaunos rankų odos įspūdį bei pašalinti toksinus. Taip pat imbieras pagerina gijimo procesus, todėl padeda išvengti ryškių randų bei sušvelnina odos pigmentacijos dėmes.

  Po šveitimo procedūru su šiuo šveitikliu rankų oda puikiai paruošta tolimesnėms drėkinimo, odos maitinimo procedūroms. Rekomenduojama naudoti kartu su kremu-sviestu.