Prekių katalogas

RANKŲ PRIEŽIŪRA RUDENĮ

RANKŲ PRIEŽIŪRA RUDENĮ

  Vėstant orams mūsų oda reaguoja į pokyčius. Dažnai rankos pradeda sausėti, atsiranda stiprūs įtrūkimai, o nagai sluoksniuojasi. Taigi, pateikiame pagrindines rankų priežiūros taisykles rudeniui:

 

Visada rankinėje turėkite rankoms skirtą kremą.

Net jei šaltu metų laiku pamiršote pirštines, nenusiminkite, svarbu turėti riebų kremą rankoms. Jis, nors ir minimaliai, bet apsaugo nuo žvarbaus vėjo ir išsausėjimo.

 

Atsargiai plaukite rankas.

Grįžus į namus mes visada skubame nusiplauti rankas. Jei jos sužvarbusios, atsukame karštą vandenį, kad kuo greičiau sušiltume. Tai didelė klaida. Nes mes „nuplikome“ apsauginį odos sluoksnį, o kitą dalį pašaliname su muilu. Reikia rankas plauti kambario temperatūros vandeniu, o jei jos labai šaltos – tada šiek tiek vėsesniu, kad nebūtų šoko.

 

Nenaudokite daug nagų lako valiklio.

Ši priemonė labai sausina, todėl ypač šaltu metų laiku odelės aplink nagus gali pradėti trūkinėti. Atsiras žaizdelės ir kraujavimas. Siekiant viso to išvengti, reikėtų minimaliai sudrėkinti vatą ir ja valyti nagus, po procedūros pasitepti rankų kremu.

 

Naudokite rankoms skirtas kaukes ir aliejines voneles.

Rudenį dažniau nei vasarą reikia naudoti maitinamąsias kaukes, skirtas rankoms. Jas galite nusipirkti arba pasigaminti namuose. Svarbu, jog rankų kaukės būtų riebios, šildančios bei maitinančios odą. Taip pat kartą per savaitę rekomenduojamos aliejinės vonelės, kurios padaro rankas švelniomis ir maitina odą.