Prekių katalogas

RANKŲ PRIEŽIŪRA NAMUOSE – 4 NAUDINGOS IR PAPRASTOS KAUKĖS

RANKŲ PRIEŽIŪRA NAMUOSE – 4 NAUDINGOS IR PAPRASTOS KAUKĖS

 Nors kūno ir plaukų priežiūrai rekomenduojama naudoti profesionales priemones, tačiau rankos –išimtis. Tai vienintelė kūno dalis, kurios oda nuolat patiria „stresą“ t.y. temperatūros svyravimus, papildomus dirgiklius ir pan. Todėl rankų odą siūloma maitinti ne tik specialiomis priemonėmis, bet ir „naminėmis“ kaukėmis.

 

Pasiruošimas.

Kaukėms naudokite šviežius ir natūralius produktus. Jeigu tai kiaušiniai, rinkitės naminius, jeigu tai medus, tegul tai būna ne dirbtinis, o natūralus. Prieš procedūrą apžiūrėkite savo rankas, kad nebūtų gilių odos įtrūkimų ir sužeidimų. Kruopščiai jas nuplaukite ir nusausinkite.

 

„Bulvių košės kaukė“

Išvirkite 2-3 nedideles bulves. Sutrinkite jas iki vientisos masės ir įpilkite pieno, taip pat 1 arbatinį šaukštelį citrinos sulčių. Konsistencija turi būti ne per skysta, kad lengvai galėtumėte tepti ant rankų. Gauta mase įtrinkite rankas ir laikykite kol atvės. Tada nuplaukite tekančiu vandeniu.

 

„Medaus kaukė“

Atskirkite kiaušinio baltymą nuo trynio. Į nedidelį indelį įdėkite arbatinį šaukštelį medaus ir kiaušinio trynį. Masę išplakite iki vientisos konsistencijos. Įtrinkite rankas ir užsimaukite medvilnines pirštines. Palaikykite 15-20 min. ir nuplaukite po tekančiu vandeniu, tada gerai įtrinkite riebiu rankų kremu.

 

„Aliejaus kaukė“

Į nedidelį indą įdėkite vieną kiaušinio trynį, įpilkite valgomą šaukštą augalinio aliejaus ir vieną arbatinį

šaukštelį medaus. Masę gerai išplakite ir masažuojamaisiais judesiais įtrinkite rankas. Palaikykite 15- 20 min ir nuplaukite po tekančiu vandeniu. Nepamirškite patepti rankų kremu.

 

„Grietinės kaukė“

Jums reikės vieno šaukšto grietinės (riebios), vieno kiaušinio trynio ir arbatinio šaukštelio citrinos sulčių. Gerai įtrynus rankas užsimaukite medvilnines pirštines ir palaikykite 15-20 min., nuplaukite po tekančiu vandeniu ir patepkite drėkinamuoju rankų kremu.