Prekių katalogas

 • Radijo dažnio prietaisas BR-8801

  Kodas: BR-8801
 • Radijo dažnio prietaisas BR-8801

  RF skleidžia elektromagnetinę bangą radijo dažniu, veikia dermoje, skatindama odos ląsteles gaminti ir regeneruoti kolageno skaidulas. RF funkcija veikia tiekdama elektrinę bangą į gilesnius odos sluoksnius. Ji pasiekia kiekvieną odos tašką, sukeldama šilumos energijos gamybą, stimuliuojančią vidinius jonus organizme, padidina limfinės sistemos darbą ir medžiagų apykaitą audiniuose, o tai savo ruožtu pagerina odos kokybę, padidina odos tankį ir atpalaiduoja odą, lygina raukšles ir mažina randus. Procedūros yra veiksmingos ir saugios, nes RF aparato skleidžiama monopolinė banga absorbuojama odos ląstelėse ir nepažeidžia kitų struktūrų.
  RF skleidžiama elektromagnetinė banga stangrina ir storina odą bei panaikina odos senėjimo padarinius. Pirmieji efektai matomi maždaug po 3-5 savaičių. Geriausius rezultatus pasiekia 30-50 metų žmonės, kurių oda lengviau reaguoja į dirgiklius, o vyresnio amžiaus žmonių rezultatai geri ir gydant intensyviai.

  Ultragarsinė kavitacija yra neinvazinis ir neskausmingas kūno kontūrų formavimo būdas. Gydymas sumažina riebalinį audinį ant pilvo, šlaunų, sėdmenų, klubų ir rankų. Ultragarsinė kavitacija yra alternatyva riebalų nusiurbimui, todėl ji vadinama neinvazine riebalų nusiurbimu arba lipolize. Gydymas rekomenduojamas žmonėms, kurie nori sulieknėti nesinaudodami chirurgija. Ultragarsinės kavitacijos rezultatai matomi ir labai patenkinami jau po pirmos procedūros (40-50 min.). Priklausomai nuo paciento, rekomenduojama 10–15 seansų kas 5–6 dienas. Baigus gydymą, rekomenduojama kartoti kartą per metus. Ultragarso bangos sukelia slėgio ir temperatūros pokyčius riebalinio audinio ląstelėse. Dėl bangų veikimo riebaliniame audinyje susidaro vibruojantys „mikroburbuliukai“, kurie trigliceridus skaido į diacilgliceridus. Pastaruosius skystoje būsenoje absorbuoja limfinė sistema ir išsiskiria su šlapimu.

  Rinkinį sudaro 5 galvutės:
  - Tripolė RF galvutė
  - Keturių polių RF galvutė
  - Šešių polių RF galvutė
  - RF bipolinė galvutė vakuuminiam masažui
  - Ultragarso kavitacijos galvutė

  Funkcijos:
  - Veido odos pakėlimas aplink akis ir kaklą.
  - Pagerina nosies formą ir pašalina raukšles.
  - Krūtų odos pakėlimas – jų formos gerinimas.
  - Pagerina juosmens ir kojų odos išvaizdą.
  - Pakelia ir pagerina sėdmenų formą.
  - Išlygina rankų odą.
  - Atgaivina odą
  - Kraujo ir limfos tekėjimo padidėjimas.
  - Riebalinių ląstelių mažinimas.
  - Celiulito šalinimas.

  Techniniai duomenys:
  - RF dažnis: 1MHZ
  - Ultragarso kavitacijos dažnis: 40kHZ
  - RF galia: iki 3W / cm2
  - Temperatūra iki 65 laipsnių C
  - Ekranas: LCD monitorius
  - Maitinimas: 220V
  - Įrenginio matmenys: 40x35x15cm
  - Paketo matmenys: 45x43x20cm
  - Energijos sąnaudos 100W
  - Svoris: 8,5 kg