Prekių katalogas

 • Radijo dažnio prietaisas BR-826

  Kodas: BR-826
 • Radijo dažnio prietaisas BR-826

  Itin modernus ir technologiškai pažangus HOT INSTRUMENT RF kosmetikos įrenginys, kuris leis Jūsų SPA ar estetinės medicinos klinikos pasiūlą praturtinti profesionaliomis elektromagnetinėmis procedūromis. Prietaiso funkcionalumas ir tikslumas yra svarbiausi argumentai Hot Instrument RF BR-826 modeliui būdingų pranašumų sąraše. Puikūs techniniai parametrai, aiškus valdymo pultas su LED ekranu.

  Radijo dažnio prietaiso HOT INSTRUMENT RF veikimas pagrįstas aktyviu radijo bangų veikimu. Prietaisas, skleidžiantis bangas 1Mhz dažniu, žymiai pagreitina vertingų drėkinančių, maitinančių ir gydomųjų medžiagų perkėlimą į organizmo audinius. Technologijų panaudojimas daro gydymo procesą dinamiškesnį, suteikia klientams 100% saugumą, o tuo pačiu leidžia maloniai atsipalaiduoti. Didelis HOT INSTRUMENT RF privalumas yra tai, kad specialios slaugos ir gydomosios terapijos metu galite visiškai atsipalaiduoti, nes procedūros yra visiškai neinvazinės.

  Prietaisas skleidžia radijo dažnio elektromagnetines bangas. Prietaisas Hot Instrument RF BR-826 veikia giliausius odos sluoksnius, todėl galima atlikti procedūras audinių lygiu. Stimuliuodamas vidinius organizmo jonus, jis dinamizuoja limfinės sistemos darbą bei greitina ir reguliuoja audinių medžiagų apykaitą.                   

  Poveikis: Odos elastingumo didinimas, epidermio regeneracija ir tinkamas deguonies prisotinimas.

  Hot Instrument RF BR-826 aparatu atliekamos procedūros leidžia optimaliai pasisavinti maistines medžiagas, kurių dėka klientas pastebės teigiamus rezultatus po kelių savaičių. Procedūros mažina ir lygina net gilias raukšles, lėtina ir panaikina senėjimo padarinius, suteikia odai stangrumo ir elastingumo. Gydymas skirtas visų amžiaus grupių žmonėms, tačiau geriausi rezultatai matomi 30-50 metų moterims ir vyrams. Būtent tokio amžiaus oda geriausiai reaguoja į gydymą elektromagnetinėmis bangomis. Žmonės iš 50+ grupės taip pat puikiai reaguoja į dirgiklius, tačiau norint garantuoti patenkinamus rezultatus, rekomenduojamas didesnis procedūrų intensyvumas.


  Funkcijos:

  Radijo dažnis – radijo bangos

  Veido odos pakėlimas aplink akis ir kaklą

  Pagerina nosies formą ir pašalina raukšles

  Krūtų odos pakėlimas – jų formos gerinimas

  Pagerina juosmens ir kojų odos išvaizdą

  Pakelia ir pagerina sėdmenų formą

  Lygina rankų odą

  Techniniai duomenys:
  RF dažnis: nuo 0,5 MHz iki 1 MHz
  radijo bangų intensyvumas reguliuojamas nuo 1 iki 15 W/cm2
  LCD ekrano funkcijų valdymas
   

  4 elektrodai su mikrosrovėmis
  Atskiri nustatymai veidui ir kūnui
  Darbo režimas: bipolinis
  Temperatūra: 0-60 laipsnių C
  Banga: pastovi / impulsinė
  Maitinimas: 220V

  Prietaiso matmenys:
   aukštis: 123 cm,
   plotis: 43 cm,
   gylis: 37 cm,
  Pakuotės matmenys: 48x42x130
  Svoris: 20 kg