Prekių katalogas

Prabangus manikiūro stalas 3304G, balta-aukso sp.

 • Prabangus manikiūro stalas 3304G, balta-aukso sp.

  Kodas: 146659
 • Praktiškas stalas grožio salonui

  Funkcionalus kosmetikos stalas, kuris puikiai tiks grožio salonuose, bet ir kituose profesionaliuose biuruose. Elegantiškas baldas leis būtiniausius įrankius ar gaminius laikyti po ranka ir palaikyti juos tvarkingai.

  Darbo vietos optimizavimo sprendimai

  Tinkamas baldų pasirinkimas yra itin svarbus norint organizuoti aiškią darbo vietą. Trys talpūs stalčiai sukurti taip, kad svarbiausius priedus ir įrankius būtų lengviau laikyti visada po ranka. Lygus, platus stalviršis suteikia didelę darbo laisvę. Papildomas šio modelio privalumas yra galimybė stalviršį ir spintelę nustatyti priklausomai nuo individualių poreikių ir pageidavimų – tokiu būdu keičiasi darbo zonos paviršius. Tai žymiai palengvina baldų pritaikymą erdvėje ir tinkamą jo vystymąsi.

  Universalus, modernus stilius

  Dėl supaprastintų formų rašomasis stalas atrodo itin lengvas, neužkrauna vietos. Itin blizgus lakuotas baltų atspalvių paviršius ir dekoratyvūs auksiniai elementai suteikia visumai elegantiškumo. Rašomasis stalas puikiai atrodys beveik bet kurioje patalpoje, o naudotojai galės dirbti laisvai ir patogiai.

  Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.

  Duomenys:
  Spalva: balti ir auksiniai atspalviai 

  Svoris: 64.5kg 

  Baldus sverenčius daugiau nei 30.00 kg IMAMAS PAPILDOMAS PRISTATYMO/PREKĖS UŽNEŠIMO MOKESTIS!