Prabangus kirpyklos salono rinkinys BLACK FJORD

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: blackfjord
  Kaina 562000
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Pristatymas 10 - 15 d.d. 

 • DĖMESIO!  Prieš perkant BLACK FJORD baldus, būtina iš anksto susitarti dėl baldų įsigijimo tel.: +37064695900 arba el.paštu: info@groziui.lt ! Šių prekių sandėlyje nepalaikome! 

   

  APRAŠYMAS

  BLACK FJORD baldų rinkinį sudaro:


  - dvi BLACK FJORD kirpyklos kėdės, juodos sp.
  - BLACK FJORD plautuvė, juodos sp.
  - BLACK FJORS administracinis stalas, juodos sp.

  BLACK FJORD dizainas įkvėptas fjordų bei skirtingų kalnų, lygumų reljefais. Atkartojantis įkėptų vaizdinių motyvas ryškiai matomas baldų dizaine. 

  Kirpyklos kėdės BLACK FJORD uniklalaus dizaino formos pagamintos iš akrilo plastiko medžiagos, kurią lengva valyti. Akrilo medžiaga - juodos spalvos. Papildomas dekoratyvinis elementas yra neįprastos pilkos sėdynės forma, kuri suteikia klientui patogią padėtį. Sėdynė yra padengta aukštos kokybės ekologine oda. Kėdėje yra įrengtas hidraulinis mechanizmas (kuris leidžia reguliuoti kėdės aukštį), kėdės pagrindas chromuotas, apavalios formos, ypač stabilus.

  Kirpyklos plautuvė BLACK FJORD  taip pat turi ypatingą sulankstytos armonikos formą, kuri pagaminta iš akrilo plastiko (užtikrina paprastą valymą). Akrilo medžiaga yra juoda. Pilko atspalvio sėdynės forma suteikia klientui patogią padėtį kirpimo/procedūros metu. Sėdynė yra padengta aukštos kokybės ekologine oda. Kirpyklos plautuvė turi juodos spalvos keramikos kriauklę. Kriauklės dubenio forma leidžia patogiai plauti, neišpylant aplink vandens. Dubenyje yra visas komplektas ir jungtis.

  BLACK FJORD unikalaus dizaino administracinis stalas.Pagamintas iš akrilo plastiko, jį lengva valyti. Akrilo platiko medžiaga - pilka. Registratūros šonai yra padengti, kliento pasirenkama ekologine odos spalva. Registratūros stale įrengti 5 labai praktiški, gilūs stalčiai. Vienas iš viršutinių stalčių yra užrakintas raktu. Prietaisų lentynos yra pagamintos iš juodų laminuotų plokščių su idealia kieta apdaila. „Crystal“ rankenėlės suteikia registratūros stalui prabangios elegancijos. 

  KRĖSLAS
  Bendras aukštis: 85 cm
  sėdynės aukštis: 45 - 63 cm
  sėdynės gylis: 49 cm
  pagrindo plotis: 73 cm
  sėdynės plotis: 50 cm
  Bendras plotis: 66 cm
  atlošo aukštis: 45 cm

  PLAUTUVĖ
  plotis - 70 cm
  sėdynės plotis: 50 cm
  sėdynės gylis: 40 cm
  aukštis: 95 cm
  atlošo aukštis: 50 cm
  Bendras ilgis: 130 cm

  ADMINISTRACIJOS STALAS
  plotis: 173 cm
  Ilgis: 102cm
  gylis: 76 cm