Prekių katalogas

Plaukų džiovintuvas Osom Professional baltos spalvos, 1600-1800W, su lietimo jutikliu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: OSOMP96WHHD
  Kaina 129 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.
   
   
   
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Plaukų džiovintuvas Osom Professional „OSOMP96WHHD“, baltos spalvos, 1600–1800 W, su lietimo jutikliu

  Osom Professional „OSOMP96WHHD“ plaukų džiovintuvas išsiskiria moderniu dizainu bei inovatyviu lietimui jautriu jutikliu, su kuriuo prietaisas veiks laikomas rankoje ir automatiškai išsijungs jį padėjus arba atleidus lietimo jutiklį. Šis džiovintuvas yra lengvas, todėl nevargina rankos. Prietaisas pučia orą su jonais, kurie suteikia plaukams žvilgesio bei neleidžia jiems šiauštis.

  Inovatyvus lietimo jutiklis

  Valdyti džiovintuvą dar niekuomet nebuvo taip lengva. Tiesiog laikykite jį rankoje ir prietaisas veiks. Atgniaužkite ranką arba padėkite džiovintuvą ir jis automatiškai išsijungs.

  Lengvas korpusas

  Pamirškite sunkius ir nepatogius, ranką varginančius džiovintuvus. Su šiuo lengvu bei patogiu „Osom Professional“ džiovintuvu jūsų ranka nevargs, o plaukų džiovinimas taps tikru malonumu.

  Išmanus temperatūros jutiklis

  Prietaisas išsiskiria išmaniu temperatūros jutikliu, kuris padeda apsaugoti plaukus nuo neigiamo karščio poveikio ir išsaugo natūralų žvilgesį. Tai dar greitesnis ir kokybiškesnis džiovinimas.

  Jonų technologija

  Džiovintuvas pučia orą su jonais. Ši unikali technologija leidžia išdžiovinti plaukus taip, kad jie būtų žvilgantys ir nesišiauštų.

  Unikalus 3D oro srautas

  Išskirtinai subalansuotas džiovintuvo 3D oro srautas garantuoja optimalius džiovinimo rezultatus. Tai leidžia dar greičiau formuoti plaukus, suteikti jiems maksimalaus žvilgesio bei glotnumo.

  Reguliuojamas oro srautas

  Rinkitės net iš 6 reguliuojamo oro srauto parinkčių ir formuokite plaukus pagal savo individualius poreikius. Silpnesniems plaukams rinkitės mažesnį, o normaliems ir stipriems plaukams – didesnį greitį. Pasirinkimą dar labiau palengvina patogus LED oro srauto pasirinkimo indikatorius.

  Aukštos kokybės variklis

  „Osom Professional“ plaukų džiovintuvo variklis yra 1600–1800 W galios, pasižymi efektyvumu, tyliu veikimu ir ilgaamžiškumu.

  Šalto oro režimas

  Šukuosenos užbaigimui naudokite šalto oro srauto funkciją su specialiai tam skirtu mygtuku.

  Naudojimas:

  1. Įjunkite įjungimo/išjungimo svirtele. Laikykite prietaisą už rankenos, kad jis veiktų. Veikiant karšto oro režimui, LED šviesa bus balta.

  2. Pasirinkite norimą oro srauto greitį, naudodami „+“ ir „-“ mygtukus. LED indikatorius parodys jūsų pasirinktą oro srautą.

  3. Paspauskite ir palaikykite šalto oro mygtuką, kad pasirinktumėte šalto oro srautą. Veikiant šalto oro režimui, LED šviesa bus mėlyna.

  Patarimai:

  • Greitam džiovinimui rinkitės didelio greičio oro srautą.

  • Formuojant glotnų plaukų stilių, naudokite koncentruoto oro srauto antgalį.

  • Norėdami pridėti šukuosenai apimties, naudokite difuzinį antgalį ir mažą oro srauto greitį.

  • Formavimo užbaigimui naudokite šalto oro srauto funkciją.

  Prietaiso specifikacijos:

  • Įtampa: 220–240 V, 50/60 Hz.

  • Galia: 1600–1800 W.

  • Laido ilgis: 2,5 m.

  • Antgaliai: 1 difuzinis ir 2 siauri antgaliai.

  • Spalva: balta.