Prekių katalogas

Patčos greitam lūpų padidinimui, GUAM LIPS PATCHES, 8 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: STP4
  Kaina 3400
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 11:30 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • + Apimtis + Drėkinimas + Elastingumas

  Patčios pasižymi greitu pastebimu efektu iš karto po panaudojimo – suteikia lūpoms papildomą apimtį, išliekančią kurį laiką. Aktyvieji patčių komponentai giliai drėkina ir maitina lūpų odą, išlygina joje esančias raukšleles ir mimikos raukšles odoje aplink burną, saugo odą nuo senėjimo.

  Aktyvieji komponentai: Dumblių GUAM ekstraktas, Hialurono Rūgštis, Oligopeptide-1 (epidermio augimo faktorius / EGF - Epidermal Growth Factor).

  NAUDOJIMAS: Nuimti apsauginę plėvelę ir patčias uždėti aktyviąja puse ant švarių sausų lūpų, švelniai prispaudžiant pirštais. Palikti veikti ne trumpiau kaip 30 minučių. Pašalinti patčias ir atsargiai pamasažuoti lūpų kontūrą. Rekomenduojama naudoti 1 kartą per savaitę. Patčią reikia panaudoti iš karto, nuėmus nuo jos apsauginę plėvelę. Kiekviena patčia skirta vienkartiniam naudojimui.

  Dėmesio! Nenaudoti pūslelinės (herpes) atveju ir / ar ant pažeistos odos. Dermatologiškai testuota. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenuryti. Vengti kontakto su akimis. Testuota dėl nikelio.

  Pakuotėje yra 4 vienkartinės patčios.