Prekių katalogas

PAGRINDINĖS GROŽIO TENDENCIJOS, KURIAS ŠĮ PAVASARĮ VERTA IŠBANDYTI

PAGRINDINĖS GROŽIO TENDENCIJOS, KURIAS ŠĮ PAVASARĮ VERTA IŠBANDYTI

Artėjantis pavasaris – puikus laikas išmėginti naują lūpų dažo atspalvį, nagų laką ar plaukų spalvą. Šios grožio tobulinimo priemonės padės jaustis gaiviai, o pagrindinės mados bei grožio tendencijų žinios padės sukurti tobulą įvaizdį.


Natūraliai atrodantys antakiai

Jokių ryškių spalvų ir griežtų linijų. Į madą sugrįžo natūralūs, veido bruožų neužgožiantys antakiai. Antakių spalva ir forma išlaikomi tokie, kokius davė gamta.


Sveikai atrodanti oda
Šį sezoną ypatingai atkreipiamas dėmesys į natūraliai gražią, sveiką ir skaisčią veido odą. Suteikti odai skaistumo ir išryškinti veido bruožus padės švytėjimą suteikiančios priemonės, skaistalų spalvą rinkitės kuo artimesnę jūsų odos atspalviui.

 

Blizgančios lūpos

Kad sukurti kasdienį įvaizdį, reikėtų rinktis vos ryškesnius nei jūsų natūralios lūpos dažus. Taip pat dominuoja natūralūs rausvi pasteliniai bei vasaros uogų atspalviai. Kad sukurti ryškesnį įvaizdį, rinkitės intensyvias ir ryškias matines spalvas. Raudonos bei rausvo, oranžinio, tamsaus vyno, slyvos atspalviai ir visi aviečių bei žibuoklių spalvų tonai bus madingi šį sezoną. Tokiam makiažui nereikės ryškinti akių.

 

Dūminio akių makiažo patobulinimai
Įprastinį dūminį akių makiažą paįvairins ir atnaujins žydru akių pieštuku paryškintas viršutinis arba apatinis akies vokas. Puikiai tiks ir tamsesni žalsvi ar sodraus slyvų atspalvio variantai.

 

Plaukų spalvos

Kaip ir makiažo, taip ir plaukų tendencija bus natūrali, šiek tiek paryškinant natūralų plaukų grožį. Pasteliniai dažų atspalviai suteiks jūsų natūraliems plaukams sveiko blizgesio ir šarmo.