Prekių katalogas

Kontaktai

  • PREKIŲ UŽSAKYMO KLAUSIMAIS/COSTUMER ORDERS

    Bendra informacijos/prekių užsakymo linija: +37064695900; El. paštas: labas@groziui.lt

    Elektroninių užsakymų klausimais: info@groziui.lt; +37064804402   

    Konsultantai į Jūsų skambučius atsakys I-V: 8.00 - 17.30 val. 

     

     

    BEAUTYFOR PARDUOTUVĖS

     

    Prekių atsiėmimo vieta - Parduotuvė Vilniuje - BITININKŲ G. 4F, VILNIUS

    Parduotuvės Vadybininkės Tel.: Julita +370 603 41758 

    Darbo laikas/working hours:

    I-V 07:30 - 17:00 val. 

    VI-VII: Nedirbame 



    Prekių atsiėmimo vieta - Parduotuvė - Ekspozicijos salė VILNIUJE -  SAVANORIŲ PR. 176, VILNIUS (NORFA BAZĖ)

    Parduotuvės Vadybininkės Tel.:  Kristina +37064720007  

    Darbo laikas/working hours:

    I-V: 08:00 - 17:00 val.

    VI-VII: Nedirbame 

     

    Prekių atsiėmimo vieta - Parduotuvė - Ekspozicijos salė KAUNE - KAUNAKIEMIO g. 1A, KARALIAUS MINDAUGO VERSLO CENTRAS I-MAS AUKŠTAS

    Parduotuvės Vadybininkės Tel: Liudmila +37064720711 

    Darbo laikas/working hours:

    I-IV : 08:30 - 17:30 val. (12:00 - 13:00 PIETŲ PERTRAUKA)

    V: 08:30 - 15:00 val. (12:00 - 13:00 PIETŲ PERTRAUKA) 

    VI-VII: Nedirbame  

     

    Parduotuvė - Ekspozicijos salė Klaipėdoje - TURGAUS g. 37, KLAIPĖDA

    Parduotuvės Vadybininkės Tel.: Agnė +37064720713 

    Darbo laikas/working hours:

    I-V : 08:00 - 17:00 val. (12:00 - 13:00 PIETŲ PERTRAUKA)  

    VI-VII: Nedirbame    



    ADMINISTRACIJA/ADMINISTRATION:
     

    Parduotuvė Bitininkų g.4F Vilnius: Julita julita@groziui.lt; +370 60341758

    Parduotuvė Savanorių pr. 176 Vilnius: Kristina kristina@groziui.lt; +370 64720007

    Parduotuvė Kaunakiemio g. 1A, Kaunas: Liudmila kaunas@groziui.lt;+37064720711

    Parduotuvė Turgaus g. 37, Klaipėda: Agnė klaipeda@groziui.lt; +37064720713 

    Elektroninių užsakymų Vadyba: Natalija info@groziui.lt; +37064804402  

    Rinkodaros/Komunikacijos skyrius: Eva eva@groziui.lt; +37060841153

    Tiekimo skyrius ir didmena/Purchase department & wholesale: Edita edita@groziui.lt

    Garantinis aptarnavimas: Vismantė garantinis@groziui.lt; +37064695900

    Buhalterija: (aptarnaujanti įmonė): info@monet.lt; +37052077987; www.monet.lt

    Vadovas/Director: Tadas Ruškus; tadas@groziui.lt 

     

     
     
    REKVIZITAI
     
     
    MB Beautyfor LT
    Bitininkų g. 4F - 39, LT-08310 Vilnius
    Įmonės registracijos kodas: 303005685
    PVM registracijos kodas: LT100007535117
    Bankas: "Swedbank", AB
    A/S: LT56 7300 0101 3463 2914  
     
    DĖMESIO! Mokant banko pavedimu būtina nurodyti užsakymo numerį arba sąskaitos faktūros numerį bei asmens už kurį mokamą Vardą ir Pavardę!
    Nenurodžius šios informacijos MB Beautyfor LT jūsų apmokėjimo nematys!