Prekių katalogas

"OMBRE" STILIUS - NUO PLAUKŲ IKI PIRŠTŲ GALIUKŲ

"OMBRE" STILIUS - NUO PLAUKŲ IKI PIRŠTŲ GALIUKŲ

 Originalaus įvaizdžio ieškančioms damoms grožio pasaulis leidžia rinktis iš pačių įvairiausių stilių. Vienas iš pastaruoju metu itin populiarių drabužių, plaukų bei kitų įvaizdžio detalių stilių - "ombre".
Holivudo įžymybės jau prieš keletą metų ėmė dažyti plaukus "ombre" stiliumi - kai plaukai ties šaknimis dažomi tamsiai, o po to po truputį šviesėja. Vėliau išpopuliarėjo ir atvirkščias "ombre", kuomet plaukai ties šaknimis dažomi šviesiai, o galūnių link tamsėja. Šiuo stiliumi nudažyti plaukai atrodo natūraliai ataugantys, tarsi nugairinti vėjo ir nušviesinti saulės.

 

"Ombre" stiliumi galima dažyti įvairių atspalvių plaukus. Gražiausiai tokio stiliaus dažymas atrodo ant ilgų plaukų. Kokybiškai atliktas dažymas tinka tiek tiesių plaukų savininkėms, tiek garbanėms.

 

"Ombre" stilius gali būti taikomas ir drabužių dizaino srityje. Tokius įvairiausių spalvų drabužius ar aksesuarus siūloma ne tik įsigyti, bet ir nesunkiai pasigaminti patiems. Tereikia kruopščiai apskaičiavus laiką po truputį merkti po vis didesnę dalį drabužio į tekstilės dažus. Taip galite nesunkiai atnaujinti pabodusį šalikėlį ar marškinėlius, kurie iš baltų taps, pavyzdžiui, vaiskiai raudoni ties rankovėmis, kiek blankiau rausvi viduryje ir šviesiai rožiniai apačioje.

 

"Ombre" stilių galima pritaikyti ir besivaikant naujausių makiažo ar manikiūro tendencijų.

 

Pereinančiomis spalvomis nulakuoti nagai atrodys subtiliai ir intriguojančiai. Tokį manikiūrą nesunku pasidaryti ir namuose. Tereikia turėti kelis atspalvius pasirinktos spalvos lako, pavyzdžiui, tamsiai mėlyno, žydro ir balto. Nagus nulakuoti "Ombre" stiliumi bus paprasčiau, jei naudosite ne nagų lako šepetėlį, o kempinėlę.