Prekių katalogas

NAGŲ PRIEŽIŪRA TAUPANČIOMS LAIKĄ - ILGALAIKIS GELINIS LAKAVIMAS

NAGŲ PRIEŽIŪRA TAUPANČIOMS LAIKĄ - ILGALAIKIS GELINIS LAKAVIMAS

 Skubančios šiuolaikinės moterys jau seniai ieškojo galimybės sutrumpinti daug laiko užimančią nagų priežiūrą. Puikų sprendimą siūlo pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs ilgalaikis gelinis lakavimas. Šiuo būdu nulakuoti nagai ne tik puikiai atrodo, bet ir leidžia išlaikyti nagų lako spalvą apie tris savaites, kai tuo metu įprasti nagų lakai net ir atidžiai prižiūrint laikosi vos kelias dienas.

 

Ilgalaikiu geliniu laku nulakuoti nagai tvarkingai atrodys tiek kasdieniame gyvenime, tiek proginių švenčių metu. Lakas neatsilupa net dirbant įprastinius darbus - nuo indų plovimo iki tarškinimo kompiuterio klaviatūra.

 

Nagų priežiūra, pasirinkus ilgalaikį gelinį lakavimą, neužtruks ilgiau nei įprastos procedūros. Be to, taip nagus lakuoti teks gerokai rečiau, nei išsirinkus įprastas nagų priežiūros priemones, todėl sutaupysite dar daugiau laiko.

 

Tokiu būdu nagus galima tvarkytis tiek specialiame grožio salone, tiek namuose. Žinoma, tik tuo atveju, jei turite tam tinkamas nagų priežiūros priemones - ne tik ilgalaikį gelinį nagų laką, pagrindą, apsauginį sluoksnį, bet ir specialią ultravioletinių spindulių lempą, be kurios taip nulakuotų nagų išdžiovinti nepavyks.

 

Būtent tai, jog gelinis lakas džiovinamas naudojant ultravioletinių spindulių lempą, suteikia šiam lakavimo būdui daug pranašumų. Vos baigus tvarkyti nagus, moteris gali ramiausiai imtis įprastų darbų - atsegti piniginę, užsisagstyti sagas, užsivilkti švarką ar susišukuoti plaukus. Lakuojant įprastu būdu, prieš imantis šių veiksmų tektų gerokai palaukti, antraip ant lako liktų plaukų ar drabužių žymės, o kartais manikiūras iš viso būtų sugadintas.

 

Beje, nagų priežiūra naudojant ilgalaikį gelinį laką - ne tik naudinga, bet ir sveika tikriesiems nagams. Toks lakas nago plokštelę sutvirtina, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, sustabdo nuo lūžinėjimo ar įtrūkimų.

 

Ilgalaikį gelinį lakavimą galima rinktis atliekant tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą. Galima rinktis įvairiausias spalvas - nuo švelniai pastelinių iki ryškiai raudono ar kitokio atspalvio. Taip pat galima derinti ir skirtingas spalvas. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog gelinis lakas laikosi net kelias savaites, todėl ryškia spalva nulakuoti nagai ilgainiui atauga ir vaizdas kiek pasikeičia.

 

Verta žinoti, jog skirtingų firmų siūlomos ilgalaikio gelinio lakavimo nagų priežiūros priemonės būna skirtingos kokybės, todėl geriausio rezultato galima tikėtis tik pasirinkus patikimą gamintoją.