Prekių katalogas

Naggura SWOP 502 elektrinė kosmetologijos lova + DOVANA! Kėdutė FAST!

 • Naggura SWOP 502 elektrinė kosmetologijos lova + DOVANA! Kėdutė FAST!

  Kodas: S502WHITE+A261023A

  DOVANA! MEISTRO KĖDUTĖ FAST

 • AKCIJA nuo 2022-05-16 Perkant Naggura SWOP 502 elektrinę kosmetologijos lovą (baltos arba pilkos spalvos apmušalas) DOVANA - Meistro kėdė FAST! 

  Praktiška meistro kėdė, ergonomiška su plokščia apvalia sėdyne.
  Įrengtas hidraulinis mechanizmas aukščiui reguliuoti. Balti PU apmušalai pagaminti iš aukštos kokybės dirbtinės odos. 5 ratų ir chromo pagrindo.

  Apmušalų dydis: Ø34x7,5 cm
  Svoris: 6 kg
  Apmušalai: PU
  Aukštis: 53/73 cm'

  Galima išsirinkti: žalios (laimos spalvos, pilkos, baltos, juodos spalvos kėdutės apmušalą.
  Prekės ženklas: Weelko, Ispanija  

   __________________________________________

  Naggura Swop - sukurta laimingam darbui!

  Dėmesio! Informuojame, kad šio gamintojo prekių tiekimas ilgesnis nei įprastai, kadangi, prieš išsiuntimą gamintojas atlieką bendrą, nuodugnų prekės patikinimą, kuris užtikrina, kad visos išssiunčiamos prekės atitinka Naggura prekės ženklo kokybės ir techninės charakteristikos rodiklius!   

  Naggura Swop - tikras Chameleonas! Lova keičia spalvą pagal jūsų nuotaiką. Su keičiamomis pagrindo plokštėmis, muzika ir pritaikomu apšvietimu, darbas taps tikru malonumu! 
   
  4 priežastis, kodėl verta rinktis Naggura Swop 502: STABILUMAS, KOKYBĖ, KOMPAKTIŠKUMAS, PRAŠMATNUMAS!  
   
  „Naggura“ ateina į rinką su naujos kartos grožio, estetikos ir medicinos lovomis, kurios išsiskiria visiškai naujovišku dizainu ir techniškai optimizuotais sprendimais.
  Į įprastus dalykus Naggurra kūrybinė komanda žvelgia neįprastomis akimis! Lovų dizainas ir funkcionalumas buvo kruopščiai kuriamas į pagalbą pasitelkus profesionalius, puikios reputacijos specialistus, dizainerius, kineziterapeutus ir osteopatus.
   
   
  LOVA GROŽIO IR ESTETIKOS SPECIALISTAMS
   
  4 variklių Naggura Swop 502 lova sukurta grožio salonams ir pažangiems estetikos centrams. Lova pasižymi optimaliu stabilumu ir itin kompaktišku bei moderniu korpusu. 4 Varikliai suteikia galimybę elektriniu būdu, lengvai reguliuoti atlošą, kojų atramą, aukštį ir "Trendelenburgo" padėtį. Swop 502 standartinėje komplektacijoje, ant pagrindo, yra integruotas baltas LED apšvietimas ir 360 laipsnių kampu besisukanti keturių ratų sistema, kurią galima užblokuoti ir atblokuoti specialia, prie lovos pagrindo pritvirtinta svirtimi. 
   
  Šios lovos pranašumas ir unikalumas - pačios aukščiausios gaminio medžiagos, matalinis, ilgaamžis korpusas; unikalus ir analogo Europoje neturintis dizainas, kuris gimė Ispanijoje. Lova sukurta pagal aukščiausius ir rėkliausius grožio srities specialistų standartus bei poreikius.
   
   

  Bazinė lovos kaina: 2190€. Galimi Baltos ir Pilkos spalvos apmušalo variantai.  
   
   
  Priekinės keičiamos plokštės
  Nereikia jokių įrankių modifikacijai - išsirinkite savo grožio lovai labiausiai patinkančią spalvą, vos per pora minučių pakeiskite kitą atspalvį ir šypsokitės!
   
   
   

  LED apšvietimas
  „Cromo Mood“. Apšvieskite savo darbo vietą spalvomis! „Swop“ stalai šviečia savo šviesa. Nustatykite statinę spalvą arba pasirinkite kintantį šviesos režimą.
  Žaiskite spalvomis, atsipaliduokite ir džiaukitės! 
   
  Bamboo garso sistema.
  Cilindrinė bambuko garso kolonėlė su nuožulniu pagrindu ir „Bluetooth“ jungtimi ,įstatoma į korpusą ant stalo pagrindo. Jei norite, galite tiesiog išimti ir padėti ant stalo. Gerovė ir muzika yra puikus duetas!
   
   
   
   
  Papildomi priedai (būtina kreiptis ir informuoti dėl įsigijimo): 
   
  1.  Keičiamos lovos pagrindo panelės. Galimybė pirkti atskirai arba kolekcijomis. Panelių kainos su PVM.
   
   
   
  2. Bambboo garso sistema. Kolonėlė.
  Prekės kodas MUSICSWOP .
  Kaina: 75€ + PVM
  3. LED apšvietimas LED CROMO MOOD. Suteikia galimybė pasirinkti įvairias spalvas, nustatyti statinę spalvą. Kaina: 250+ PVM
  4. Lovos užvalkalas. Baltos spalvos. Kaina: 60€ + PVM
   
   
  5. Popieriaus ritinių ir vienkartinių paklodžių laikiklis.
  Prekės kodas : 500801 
  Kaina: 24€ + PVM