Prekių katalogas

Mini veido drėkintuvas OSOM Nanometer Moistening Conditioner

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: OSOM7004WHITE
  Kaina 29 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.
   
   
   
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Nano drėkintuvas veido odai OSOM „Nanometer Moistening Conditioner Facial Sprayer OSOM5520“, odos drėkinimui ir maitinimui

  Šis prietaisas pagrįstas jonų technologija, kuri užtikrina odos drėkinimą ultra aukšto dažnio 160 000 kartų per sekundę vibracijos greičiu. Drėkintuvo sukurtos nano dalelės įsiskverbia į odą ją drėkindamos, maitindamos ir glotnindamos. Oda tampa elastinga bei aprūpinta vandeniu. Nano drėkintuvas yra patogus ir lengvas prietaisas, todėl jį galite naudoti bet kada ir bet kurioje vietoje.

  Išskirtinės nano drėkintuvo savybės:
  1. Drėkina išsausėjusią odą.
  2. Jonizuotas vanduo yra purškiamas nano dalelių pavidalu. Tai gerina kraujo apytaką odoje ir grąžina natūralią jos spalvą. Grožio priemonės su šiuo nano drėkintuvu yra geriau pasisavinamos.

  Naudojimo instrukcija:
  1. Apverskite prietaisą, sukdami nuimkite skysčio talpyklą ir pripildykite ją norimos praskiestos grožio priemonės ar vandens. Tuomet užsukite atgal talpyklą ant prietaiso, apverskite ir pastumkite dangtelį žemyn.
  2. Pastūmus žemyn dangtelį, bus aktyvuotas nano drėkintuvo purkštuvas ir užsidegs mėlyna šviesa. Laikykite prietaisą 10–15 cm atstumu nuo veido. Nano drėkintuvas veiks 30 sekundžių ir sustos, tuomet užges mėlyna šviesa. Norėdami jį toliau naudoti, užstumkite ir vėl atstumkite dangtelį.
  3. Mėlynosios šviesos funkcija: nustumkite žemyn dangtelį aktyvuodami 590 nm ilgio mėlynųjų šviesos bangų terapiją, kuri pagerina odos elastingumą.
  4. Prietaisas išjungiamas po naudojimo atgal užstūmus dangtelį.
  5. Pastebėjus purškimo sutrikimą, švelniai supurtykite prietaisą (kad būtų pašalintas galimai ant purškiklio susiformavęs trukdantis vandens sluoksnis).
  6. Užstumkite dangtelį lėtai, kad išvengtumėte vandens dalelių nutekėjimo.
  7. Prietaisas kraunant gali truputėlį įkaisti.
  8. Kraunant prietaisą, jo puškimo funkcija bus deaktyvuota saugumo sumetimais.
  9. Mėlynos šviesos mirksėjimas reiškia, kad prietaisą reikią įkrauti.
  10. Kraunant prietaisą mirksi raudona šviesa. Prietaisui pasikrovus, ji dega nemirksėdama.
  11. Galima naudoti ir kaip išorinę bateriją kraunant mobilųjį telefoną. Nenaudoti galingiems prietaisams. Kraunant telefoną dega raudona šviesa. Jei kraunant telefoną raudona šviesa mirksi greitai, tai reiškia, kad prietaisas yra nepakankamai įkrautas ir turi būti kraunamas.

  Specifikacijos:
  • Matmenys: 30 x 38 x 134 mm.
  • Svoris: 71 g.
  • Baterija: ličio 3,7 V / 1200 aAh.
  • Galia: 5 W.
  • Krovimo įtampa: DC 5 V / 900 mA.