Valiuta:
 

Prekių katalogas

 • Mini RF dažnio prietaisas BN-CR300

  Kodas: BN-CR300
 • Siūlome jums naujieną rinkoje - profesionalų nešiojamą kosmetikos RF radijo dažnio pietaisą BN -CR300 elektromagnetinėms procedūroms.

  Grožio salonų įranga turi atitikti rinkos nustatytus kriterijus. RF radijo dažnio BN-CR300 kosmetikos prietaisas atitinka aukščiausius techninius standartus ir garantuoja puikius kosmetinių procedūrų rezultatus.

  RF radijo dažnio BN-CR300 įrenginys atlieka t.y. pakelia krūtų odą, formuoja sėdmenis ir kojų formą, lygina rankų odą.

  Išsami informacija:

  Radijo dažnio aparatas RF skleidžia elektromagnetinę bangą, ji veikia dermoje, skatina odos ląsteles gaminti ir regeneruoti kolageno pluoštus. RF funkcija veikia tiekdama elektrinę bangą į gilesnius odos sluoksnius. Ji pasiekia kiekvieną odos tašką, todėl gamina šiluminė energija, skatinanti vidinius kūno jonus, padidinti limfinės sistemos darbą ir medžiagų apykaitą audiniuose, o tai savo ruožtu pagerina odos kokybę, padidina odos tankį ir tamprumą. Prietaiso dėka lyginamos raukšles ir mažinamos randų žymės. Procedūros yra veiksmingos ir saugios, nes RF prietaiso skleidžiama bipolinė banga absorbuojama odos ląstelėse ir nepažeidžia kitų struktūrų.

  RF skleidžiama elektromagnetinė banga stangrina ir storina odą bei panaikina odos senėjimo poveikį. Pirmasis poveikis pastebimas po 3-5 savaičių. Geriausi rezultatai pasiekiami 30-50 metų žmonėms, kurių oda lengviau reaguoja į dirgiklius, o vyresnio amžiaus žmonėms rezultatai taip pat geri, kai taikomis intensyvios procedūros.


  Funkcijos:

  Radijo dažnis - radijo bangos.

  - Veido odos pakėlimas aplink akis ir kaklą.
  - Pagerina nosies formą ir pašalina raukšles.
  - krūtų odos pakėlimas - jų formos gerinimas.
  - Gerina juosmens ir kojų odos išvaizdą.
  - Pakelia ir pagerina sėdmenų formą.
  - Išlygina rankų odą.

   

  Techniniai duomenys:

  -RF dažnis: nuo 1MHz iki 5MHz (5 žingsnių reguliavimo skalė),
  -Darbo režimas: bipolinis,
  -RF galia: iki 3W / cm2,
  -galvos skersmuo: 1,5 mm,
  -Temperatūra: 60 laipsnių C
  -banga: pastovi,
  -Maitinimas: 220V,
  -Pakuotės matmenys: 26x26x15cm,
  -svoris: 1 kg,