Prekių katalogas

 • Mini radio dažnio apartas, BN-CR200

  Kodas: BN-CR200
 • Mes jums siūlome naujieną rinkoje - profesionalią nešiojamą kosmetikos įrangą, skirtą radijo dažnio elektromagnetinėms procedūroms.
  Radijo dažnio BN-CR200 kosmetikos prietaisas atitinka aukščiausius techninius standartus ir garantuoja puikius kosmetikos procedūrų rezultatus.

  Radijo dažniu skleidžia elektromagnetinę bangą, ji veikia dermoje, stimuliuodama odos ląsteles gaminti ir regeneruoti kolageno skaidulas. RF funkcija yra perduoti elektros bangą į gilesnius odos sluoksnius. Jis pasiekia kiekvieną odos tašką, sukelia šilumos energijos, stimuliuojančios vidinius jonus, gamybą, padidina limfinės sistemos darbą ir audinių apykaitą, o tai savo ruožtu gerina odos kokybę, didina odos tankį ir įtampą. , išlygina raukšles ir sumažina randus. Gydymai yra veiksmingi ir saugūs, nes RF prietaiso skleidžiama bipolinė banga absorbuojama odos ląstelėse ir nepažeidžia kitų struktūrų, o epidermis nedega.
  Skleidžiama elektromagnetinė banga sutankina odą ir panaikina odos senėjimo poveikį. Pirmieji efektai matomi maždaug po 3-5 savaičių. Geriausi rezultatai būna 30–50 metų žmonėms, kurių oda lengviau reaguoja į dirgiklius, o vyresnio amžiaus žmonėms rezultatai taip pat geri, kai gydymas yra intensyvesnis. 

  Funkcijos:
  Radijo dažnis - radijo bangos.
  - Veido oda pakeliama aplink akis ir kaklą.
  - pagerina nosies formą ir pašalina raukšles.
  - Krūtinės odos pakėlimas - stangrinimas.
  - Pagerina juosmens ir kojų odos išvaizdą.
  - Pakelia ir pagerina sėdmenų formą.
  - išlygina rankų odą.

  Techniniai duomenys:
  - RF dažnis: nuo 1 MHz iki 5 MHz (10 pakopų reguliavimo skalė),
  -Darbo režimas: bipolinis,
  -RF galia: iki 3W / cm2,
  -Galvų skersmuo: 2x 20mm,
  -Temperatūra: 60 laipsnių C,
  -Banga: pastovi / kintama,
  -Galia: 220V,
  -Pakuotės matmenys: 26x28x10cm,
  -Svoris: 2kg 

   

  ATSISIŲSTI INSTRUKCIJĄ

 • Alternatyvios prekės