Prekių katalogas

Mikrodermabrazijos ir odos šveitimo aparatas 2 in 1 BN-902L

 • Mikrodermabrazijos ir odos šveitimo aparatas 2 in 1 BN-902L

  Kodas: BN-902L
 • Beauty System siūlomi profesionalūs prietaisai grožio salonams atitinka aukščiausius standartus ir puikiai atlieka specializuotas odos priežiūros procedūras. Diamond Microdermabrasion 2 in 1 BN-902 aparatu, be mikrodermabrazijos, atliekama ir vėsinimo procedūra.

  Pats prietaisas yra elegantiško dizaino, funkcionalus ir paprastas naudoti.

  Funkcijos:

  Deimantinė mikrodermabrazija, rinkinį sudaro 2 antgaliai, 8 deimantiniai antgaliai ir vienas lygus masažui, Odos šveitiklis (kavitacinis šveitimas). 


  Mikrokristalinės dermabrazijos techniką prieš 20 metų sukūrė italų inžinierė Florence Mattioli. Iš pradžių ši technika naudota tik dermatologijos kabinetuose, pamažu ji pradėjo populiarėti grožio salonuose. Mikrodermabrazijos prietaisas yra vienas iš populiariausiu prietaiso kosmetologijos kabinetuose.

  Deimantinė dermabrazija – tai neinvazinė odos lyginimo procedūra naudojant sterilius deimantinius peiliukus, kurie nušlifuoja viršutinį odos sluoksnį. Abrazyviniai likučiai, nešvarumai ir negyvos odos ląstelės yra automatiškai nusiurbiamos. 

  Saikingas deimantinės dermabrazijos naudojimas kartu su kosmetika, kuri giliai prasiskverbia per epidermį į dermos sluoksnį, padeda papildyti natūralių maistinių medžiagų kiekį, atstatyti odos veiklą ir ją sustiprinti. Oda po mikrokristalinės dermabrazijos procedūros atrdodo sveika, švytinti ir ypatingai glotni.

  Skin Scrubber (kavitacinis šveitimas). Daugelis grožio salonų ir SPA salonų siūlo kavitacinį šveitimą. Pasirinkę BN-232L Cavitation Peeling įrenginį, būsite tikri, kad savo klientams siūlote aukščiausios kokybės paslaugas. Skin Scrubber sistema garantuoja puikų neinvazinio odos valymo ir priežiūros preparatų įvedimą į odą.

  Naudojimas: kruopščiai pašalina negyvas odos ląsteles, negilius inkštirus ir kosmetikos likučius, skatina ląsteles natūraliai atsinaujinti, stangrina odą, paruošia odą vėlesnėms kosmetinėms procedūroms.

  Techniniai duomenys:

  • Maitinimas: 220V
  • Energijos sąnaudos: 110W
  • Svoris: 5kg
  • Prietaiso matmenys: 34,5x29x15cm
  • Pakuotės matmenys: 37x36x29cm
  • 12 mėnesių garantija 
 •