Prekių katalogas

 • Mikrodermabrazijos aparatas BN-903L

  Kodas: BN-903L
 • Mikrodermabrazijos aparatas BN-903L

  Mikrodermabrazija yra viena iš populiariausių procedūrų.

  Funkcijos:
  Deimantinė mikrodermabrazija, rinkinį sudaro 2 plunksnos, 8 deimantiniai antgaliai ir vienas švelnus masažo antgalis
  Ultragarsas / ultragarsoforezė
  Odos šveitiklis (kavitacinis šveitimas)

  Deimantinė dermabrazija – tai neinvazinė odos išlyginimo procedūra, naudojant sterilius deimantinius peiliukus, kurie trina viršutinį odos sluoksnį. Sutrinti likučiai, nešvarumai ir negyva oda yra automatiškai nusiurbiami. Procedūra leidžia pašalinti pleiskanojimą, nelygumus, dėmes, raukšles ir nepageidaujamus odos spalvos pakitimus. Saikingas deimantinės dermabrazijos naudojimas kartu su kosmetika, giliai prasiskverbiančiomis per epidermį į dermos sluoksnį, padeda papildyti natūralių maistinių medžiagų lygį, atstatyti odos veiklą ir ją sustiprinti. Oda po mikrokristalinės dermabrazijos dažniausiai būna sveika, blizgi bei atrodo atjaunėjusi.

  Ultragarso funkcija. Ultragarsinių virpesių naudojimas, kurio dažnis yra vienas milijonas virpesių per sekundę (1 MHz). Ultragarso banga stimuliuoja audinius ir pagerina membranų pralaidumą kolagenui, lygina raukšles, naikina raukšles ir stangrina odą, suteikdama jai jaunesnę ir sveikesnę išvaizdą. Ultragarsas gamina trinties šilumą, kuri pagerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis ir padeda sunaikinti celiulitą pašalinant riebalų perteklių. Prietaisas su 2 zondais įgalina neinvazinį liftingumą, išlygina ir stiprina odą naudojant ultragarso vibracijas.

  Odos šveitiklis – kavitacinis pilingas (Ultragarsinis pilingas) – tai nauja gilios odos priežiūros ir jos regeneravimo sistema be pašalinių poveikių. Ši procedūra nuvalo odą ultragarso bangomis, todėl leidžia kruopščiai pašalinti riebalų perteklių iš porų ir plaukų folikulų bei atsikratyti nuospaudų, epidermio, inkštirų ir bakterijų. Kavitacinis pilingas kaip sistema švelniai veikia odą per malonias, natūralias vibracijas, nenaudojant elektros. Šio prietaiso naudojimas leidžia giliai regeneruoti odą dėl greito ir veiksmingo jos atnaujinimo bei gilaus valymo. Kavitacija teigiamai veikia ir gilesnius epidermio sluoksnius, tai puiki įžanga į tolimesnes kosmetines procedūras (rūgštinis šveitimas ir/ar sonoforezė ir jonoforezė ir kt.).

  Techniniai duomenys:
  Siurblio galia: 68cmHg
  Ultragarso dažnis: 1MHz
  Maitinimas: 220V
  Energijos sąnaudos: 110W
  Svoris: 6,5 kg
  Prietaiso matmenys: 34,5x29x15cm
  Pakuotės išmatavimai: 37x36x29cm