Prekių katalogas

 • Mikrodermabrazijos aparatas BN-07

  Kodas: BN-07
 • Mikrodermabrazijos aparatas BN-07

  3in1 deimantinės mikrodermabrazijos BN-07 savybės:
  Mikrodermabrazija yra populiariausias raginio sluoksnio mechaninio šveitimo būdas. Tai leidžia laipsniškai, visiškai kontroliuojamai ir atsižvelgiant į individualius poreikius nutrinti epidermį iki norimo lygio. Epidermio paviršinių sluoksnių pašalinimas skatina elastino, kolageno gamybą ir pagreitina natūralius naujų audinių formavimosi procesus. Po procedūros oda tampa lygesnė, skaistesnė ir elastingesnė. Poveikis matomas jau po pirmos procedūros. Be to, mikrodermabrazija sumažina net gilias raukšles, sumažina randus ir sumažina išsiplėtusias poras bei bet kokį spalvos pasikeitimą.

  Rinkinį sudaro 2 plunksnos, 8 deimantiniai antgaliai ir vienas švelnus masažo antgalis.

  Ultragarsas (ultrasonoforezė)
  Procedūra suteikia odos regeneracijos efektą, naikina raukšles ir aktyviai skatina kolageno gamybą. Ultrasonoforezė efektyviai skatina natūralius odos atsinaujinimo procesus. Ultragarsas stangrina odą ir daro ją jaunesnę bei sveikesnę.
   

  Šiuolaikinė „šilta-šalta" galvutė greitai ir efektyviai mažina odos paraudimą, lygina raukšles, regeneruoja ir padeda susiaurinti išsiplėtusias kraujagysles. Suaktyvina ląsteles, gerina kraujotaką, „ramina" uždegimus organizme.

  Techniniai duomenys:
  Galia: 68cmHg
  Ultragarso dažnis: 1MHz
  Maitinimas: 220V
  Energijos sąnaudos: 110W
  Svoris: 6,5 kg
  Prietaiso matmenys: 34,5x29x15cm
  Pakuotės išmatavimai: 37x36x29cm