Prekių katalogas

 • Mikrodermabrazijos aparatas 3in1, BN-E3

  Kodas: BN-E3
 • Mikrodermabrazijos aparatas 3in1, BN-E3

  Prietaisu atliekama efektyvi deimantinė mikrodermabrazija, kavitacinis pilingas ir beadatinė mezoterapija. Minėtos priežiūros ir gydomosios procedūros priklauso populiariausiai specializuotų kosmetinės ir estetinės medicinos procedūrų grupei. Patobulintas dizainas, funkcionalus valdymo pultas ir labai geri techniniai parametrai garantuoja puikius rezultatus ir klientų pasitenkinimą. Kosmetikos prietaisas Diamond Microdermabrasion 3in1 BN-E3 puikiai tiks tiek SPA salonuose, tiek specializuotuose estetinės medicinos kabinetuose.

  1.Modernus dizainas ir išskirtinė apdaila.
  2.LCD skydelis leidžia greitai ir intuityviai valdyti.
  3.Naujas siurbimo siurblio modelis, užtikrinantis ilgą veikimą.
  4.Didesnė kavitacinio pilingo galia.

  Funkcijos:
  Deimantinė mikrodermabrazija, rinkinį sudaro 2 plunksnos, 8 deimantiniai antgaliai ir vienas švelnus masažo antgalis,
  Mezoterapija be adatų,
  Odos šveitiklis (kavitacinis šveitimas).

  Deimantinė dermabrazija – tai neinvazinė odos išlyginimo procedūra, naudojant sterilius deimantinius peiliukus, kurie trina viršutinį odos sluoksnį. Sutrinti likučiai, nešvarumai ir negyva oda yra automatiškai nusiurbiami. Procedūra leidžia pašalinti pleiskanojimą, nelygumus, dėmes, raukšles ir nepageidaujamus odos spalvos pakitimus. Saikingas deimantinės dermabrazijos naudojimas kartu su kosmetika, giliai prasiskverbiančiomis per epidermį į dermos sluoksnį, padeda papildyti natūralių maistinių medžiagų lygį, atstatyti odos veiklą ir ją sustiprinti. Oda po mikrokristalinės dermabrazijos dažniausiai būna sveika, blizgi bei atrodo atjaunėjusi.

  Odos šveitiklis – kavitacinis pilingas (Ultragarsinis pilingas) – tai nauja gilios odos priežiūros ir jos regeneravimo sistema be pašalinių poveikių. Ši procedūra nuvalo odą ultragarso bangomis, todėl leidžia kruopščiai pašalinti riebalų perteklių iš porų ir plaukų folikulų bei atsikratyti nuospaudų, epidermio, inkštirų ir bakterijų. Kavitacinis pilingas kaip sistema švelniai veikia odą per malonias, natūralias vibracijas, nenaudojant elektros. Šio prietaiso naudojimas leidžia giliai regeneruoti odą dėl greito ir veiksmingo jos atnaujinimo bei gilaus valymo. Kavitacija teigiamai veikia ir gilesnius epidermio sluoksnius, tai puiki įžanga į tolimesnes kosmetines procedūras (rūgštinis šveitimas ir/ar sonoforezė ir jonoforezė ir kt.).

  Beadatinė mezoterapija – neinvazinis aktyvių medžiagų pernešimo giliai į odą metodas naudojant ultragarso bangas ir elektrinį lauką. Naudojamas celiulitui, strijoms, randams, suglebusiai odai mažinti, taip pat profilaktikai nuo raukšlių, profilaktikai nuo senėjimo požymių ir plaukų slinkimo.

  Techniniai duomenys:
  Galia: 69cmHg
  Mezoterapijos dažnis: 3MHz
  Mezoterapijos galvučių skaičius: 3
  Penkios skirtingos mezoterapijos programos
  Vibracijos dažnis: 32kHz
  Maitinimas: 220V
  Energijos sąnaudos: 145W
  Svoris: 11 kg
  Prietaiso matmenys: 42 * 32 * 17 cm
  Pakuotės matmenys: 52 * 48 * 32 cm