Prekių katalogas

MEZOTERAPIJA – ALTERNATYVA PLASTINEI CHIRURGIJAI

MEZOTERAPIJA – ALTERNATYVA PLASTINEI CHIRURGIJAI

 Mezoterapija – saugi ir patikima procedūra, o kartais vadinama alternatyva plastinei chirurgijai. Mezoterapija gali būti dvejopa: invazinė (adatinė) ir neinvazinė (neadatinė).

 

Šis terapijos būdas plačiai taikomas medicinoje ypač sporto srityje, gydant skausmą, traumas. Tačiau vis labiau populiarėja mezoterapija kaip estetinės medicinos dalis padedanti kovoti su odos problemomis. Ši terapija gali būti taikoma kaip atskiras arba kombinuotas (derinant su medicinos priemonėmis ir sportu) metodas.


Amžiaus cenzo šioms procedūroms nėra, nes sporto traumos dažnai patiriamos iki 30 metų, tačiau jei kalbame apie estetines procedūras, tuomet rekomenduojama jas atlikti ne anksčiau nei nuo 25 metų. Mezoterapija, kaip procedūra, unikali tuo, kad ją galima atlikti bet kuriuo metų laiku, neatsižvelgiant į saulės aktyvumą. Specialistas privalo perspėti ko negalima daryti pirmąsias 24 valandas po procedūros. Pavyzdžiui, vengti tiesioginių saulės spindulių, aktyvios fizinės veiklos, nenaudoti kosmetikos priemonių ir pan.

 

Mezoterapijos procedūros ne visada gali duoti norimą rezultatą. Tai priklauso nuo biologiškai aktyvių medžiagų priėmimo į organizmą ir į gilesnius odos sluoksnius. Taip pat svarbu paminėti, kad šią procedūras gali atlikti tik kvalifikuoti specialistai dermatologai ar kosmetologai, turintys medicininį išsilavinimą. Todėl grožio salone visada galima paprašyti parodyti tai įrodantį dokumentą.

 

Mezoterapija gali būti taikoma grožio srityje:

- Plaukų androgeninio slinkimo gydymui;

- Veido, kaklo, iškirptės odos gaivinimui;

- Akių kontūrui;

- Ados drėgmės pusiausvyros atkūrimui;

- Gydant aknę;

- Pilvo srities stangrinimui;

- Nuo celiulito ir strijų;

- Nuo pigmentinių dėmių;

- Rankų plaštakų odos drėkinimui.